Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
IT202012 2 R Vent Group News Vespi

Vespi B.V. te Drunen 100% onderdeel R-Vent Group B.V.

Orange Climate Verhulst B.V. en R-Vent Group B.V. (R-Vent Group) hebben overeenstemming bereikt tot de overname van 50% van de aandelen van O.C. Verhulst B.V. in Vespi B.V. (Vespi) te Drunen aan de R-Vent Group per december 2020. Tevens zal gelijktijdig het pand aan de Einsteinweg te Drunen waarin Vespi sinds 2 jaar gevestigd is overgenomen worden van Van Dorp Vastgoed B.V.

10 jaar geleden op, 30 juni 2010, verkreeg R-Vent Group 50% van de aandelen in Vespi van het huidige OC Verhulst B.V. Het begin van een succesvolle samenwerking waarin Vespi haar positie als leverancier en producent van lucht- en ventilatie kanalen in de markt flink heeft weten uit te bouwen. Speciale dank gaat uit naar onze medewerkers en klanten die dit succes mogelijk hebben gemaakt.

De directie van R-Vent Group, onderdeel van Bergschenhoek Groep B.V., is verheugd om haar 50% dochter volledig te integreren binnen haar lucht- en ventilatie divisie.

Behalve diverse synergie voordelen die ontstaan om onze klanten nog beter te bedienen zullen er geen wijzigingen plaatsvinden in wijze waarop Vespi actief is in de markt. De fabriek en logistieke centrum te Drunen blijven opereren zoals u van ons gewend bent.

Onder haar nieuwe 100% moeder krijgt Vespi de mogelijkheid om ook in de toekomst optimaal gebruik te maken van de mogelijkheden en kansen die voor ons liggen.

R-Vent Group is de lucht- en ventilatiedivisie van Bergschenhoek Groep B.V.. Bedrijven vallend onder de R-Vent Group zijn:
• Bergschenhoek Luchtcomfort & Spiraliet (handelsnamen van R-Vent Netherlands B.V.)
• R-Vent Natuurlijke ventilatie B.V.
• Vespi B.V.

Ook interessant
 - Installatie Totaal
NEN herziet norm voor waterprestatie van woningen en zoekt experts
 - Installatie Totaal
Zzp’ers blijven ondanks strengere regels overtuigd van ondernemerschap
 - Installatie Totaal
ROVC en TechTec openen nieuw TechCenter voor koude- en klimaattechniek in Almere
 - Installatie Totaal
ISSO actualiseert kennisdocument over vloerverwarming en vloerkoeling
 - Installatie Totaal
Elektrotechnik 2027 brengt licht- en verlichtingstechniek samen in een eigen beurshal
 - Installatie Totaal
Warmtepompenmarkt groeit licht in eerste helft van 2026
 - Installatie Totaal
Veel werkplekken onvoldoende voorbereid op extreme hitte
 - Installatie Totaal
MCE 2028 presenteert nieuwe uitstraling en zet industriële koeling extra in de schijnwerpers