Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
Afbeelding Schoner Nederland

Rensa eerste kerstdag te zien bij Schoner Nederland op RTL 4

Onlangs hebben de opnamen plaats gevonden in het distributiecentrum in Doetinchem. Rensa kwam bij de redactie in het vizier door het behalen van de tweede Lean & Green Star. Deze is in november door Connekt aan Rensa toegekend wegens vormbehoud in 2015 en het realiseren van nieuwe duurzaamheidambities die meetbaar bijdragen aan de netwerk- en transport performance.

Duurzaamheidcoördinator Jur Hofland vertelt in de uitzending welke maatregelen Rensa vanaf 2009 heeft genomen om het logistieke- en mobiliteitsproces duurzamer te maken. Dit heeft onder andere geleid tot een certificering van niveau 3 op de CO2 prestatieladder.

Rensa blijft het onderwerp duurzaamheid bij alle stakeholders onder de aandacht brengen om samen verder te zoeken naar nieuwe technieken die binnen processen efficiëntie opleveren.

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Vaker brand in meterkasten door zwaardere belasting van elektrische installaties
 - Installatie Totaal
NEN herziet norm voor waterprestatie van woningen en zoekt experts
 - Installatie Totaal
Zzp’ers blijven ondanks strengere regels overtuigd van ondernemerschap
 - Installatie Totaal
ROVC en TechTec openen nieuw TechCenter voor koude- en klimaattechniek in Almere
 - Installatie Totaal
ISSO actualiseert kennisdocument over vloerverwarming en vloerkoeling
 - Installatie Totaal
Elektrotechnik 2027 brengt licht- en verlichtingstechniek samen in een eigen beurshal
 - Installatie Totaal
Warmtepompenmarkt groeit licht in eerste helft van 2026
 - Installatie Totaal
Veel werkplekken onvoldoende voorbereid op extreme hitte