Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
Bestel auto inrichting Bott

Proefrit en inruil tijdens Bedrijfsauto Expo

Het afgelopen jaar is de verkoop van gebruikte bestelauto’s met 6,5 procent gestegen, nadat in 2015 de markt een flinke daling had doorgemaakt. Deze opleving heeft een positief effect op de prijzen voor gebruikte bestelauto’s. De verwachting is dat de inruilprijzen voor bestelauto’s hierdoor zullen stijgen.

Tijdens de Bestelauto Expo, die op 4 en 5 oktober in Expo Houten wordt gehouden, kunnen zzp-ers, mkb-ers en fleetowners zich goed oriënteren op de aanschaf van een nieuwe bestelauto. Ze kunnen zelfs ter plekke een nieuwe bestelauto aanschaffen en hun oude bestelwagen inruilen.

Alle services die hiervoor nodig zijn, zijn namelijk aanwezig. Verschillende importeurs en dealers tonen de nieuwste bestelauto’s in diverse uitvoeringen, zoals onder meer Broekhuis Groep, Nefkens Peugeot, Schakel Autogroep en Toyota Kooijman Autogroep. Op het buitenterrein staan verschillende bestelwagens klaar voor een proefrit door de omgeving en medewerkers van de autobedrijven zijn paraat om alle vragen te beantwoorden.

Offerte

Maar ook op alle andere vragen rond de bestelauto geeft Bestelauto Expo een antwoord. Er zijn diverse leasemaatschappijen aanwezig die een offerte kunnen doen en er zijn meerdere specialisten in bedrijfswageninrichting. Ondernemers kunnen dus niet alleen hier een nieuwe bestelauto uitzoeken, ze kunnen zich ook diepgaand oriënteren over de inrichting en de doelmatigheid van hun nieuwe bedrijfsvoertuig.

Ook aanwezig is BCA Autoveiling uit Barneveld. Dit is de grootste veiling van gebruikte auto’s in Europa. Er zijn medewerkers van BCA aanwezig die alles kunnen vertellen over de inruilwaarde van bestelwagens. Natuurlijk kunnen ze ook direct, ter plaatse een inruil-bod doen.

Congres programma

Maar de aanschaf van een nieuwe bestelauto is pas het sluitstuk in een lang traject. Op Bestelauto Expo wordt ook informatie gegeven over nieuwe ontwikkelingen op het gebied van telematica, fleet-managementsystemen, brandstof en energietransities. Twee dagen lang zijn er presentaties over onder meer de toepassing van data in fleet management, logistieke service en over het kopen, leasen of financieren van bedrijfsauto's.

Over EXPOMotion

EXPOMotion brengt evenementen tot leven en mensen in beweging. Naast een organisatorisch grondige aanpak van uw event zorgen wij met onze creatieve mogelijkheden ook voor een onderscheidende invulling van uw congres, beurs of evenement.

Bron: Gebruikte verkoopcijfers bedrijfswagens komen van VWE Automotive

Ook interessant
 - Installatie Totaal
SHK+E ESSEN biedt sterk platform voor opleiding, drinkwater en start-ups
 - Installatie Totaal
DUCO presenteert Green Ventilation op VSK 2026
 - Installatie Totaal
GROHE en Alfa-college starten unieke opleiding voor toekomstige installateurs
 - Installatie Totaal
Nieuwe landelijke standaard voor gezond binnenklimaat in kinderopvang
 - Installatie Totaal
Installateurs starten gezamenlijke thuisbatterij-roadshow om piek in vraag te voorkomen
 - Installatie Totaal
NIBE vernieuwt opleidingen: praktijk centraal in uitgebreid trainingsprogramma
 - Installatie Totaal
Rijdende VR-truck wekt enthousiasme voor techniek en bouw bij jongeren
 - Installatie Totaal
Vernieuwde ISSO-publicatie 44 helpt bij ontwerpen van efficiënte verwarmingssystemen