Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
Afbeelding seminarreeks

Nieuwe seminarreeks van Duco focust op de uitdagingen van de toekomst

Een nieuw jaar en dus een nieuwe reeks seminars waarbij Duco opnieuw resoluut kiest om de bouwkolom onder te dompelen in een actueel thema. Door de alsmaar strengere normen hebben al vele partijen op vandaag duurzaamheid, levenslang comfort, energie-efficiëntie én een gezonde leefomgeving in hun hart gesloten. De vraag rijst dan ook steeds meer of het een utopie is om dit alles te bundelen.

Actief en gezond wonen

“Met vier gratis seminars, die worden geschaard onder de noemer: ‘Actief bouwen houdt uw woning gezond’, wil Duco op interactieve wijze aantonen dat er door actief te bouwen meteen gekozen wordt voor de juiste aanpak”, verklaart Hendrik Dejonghe, marketingmanager bij Duco. “Een complex begrip, dat klopt, en toch zijn actieve én gezonde woningen een wissel op de toekomst. Maar welke voordelen levert het nu op? Hoe kan de professional hier zijn steentje aan bijdragen? En wat kan natuurlijke ventilatie hierin betekenen? Het zijn drie kernvragen die we niet onbeantwoord zullen laten. Hierbij kan Duco rekenen op het advies van twee onafhankelijke gastsprekers.”

Nieuwbouw- en renovatieoplossingen

“In concreto neemt Erik Bek, directeur bij I.D.E.A. Nederland, de aanwezigen graag mee in de technieken en energiebesparende maatregelen die in de renovatiewereld kunnen worden aangewend om tot een uiterst gunstige Energie-Index te komen”, aldus Dejonghe. “Wie in de praktijk meer voeling heeft met de nieuwbouwmarkt, zal beslist zijn gading vinden bij Bas Hasselaar. Als themamanager Gezond en Comfortabel bouwen bij SBRCURnet geeft hij tekst en uitleg bij zijn Active House; een absoluut toonbeeld van duurzaam bouwen met focus op de bewoner. Dat natuurlijke ventilatie een drijvende kracht is achter deze visie, zal aan de hand van een praktijkvoorbeeld worden aangetoond.” Dit alles vindt plaats op vier verschillende locaties in Nederland.

  • Woensdag 07/06: Van der Valk Veenendaal
  • Donderdag 08/06: Evoluon Eindhoven
  • Woensdag 14/06: Van der Valk Zwolle
  • Donderdag 15/06: Van der Valk Ridderkerk

Geïnteresseerden die graag binnenkort willen meebouwen aan een gezonde én energiezuinige toekomst kunnen zich inschrijven op www.duco.eu/seminars. Snel inschrijven, is de boodschap, want de plaatsen voor dit kosteloze event (incl. broodjeslunch) zijn beperkt!

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Verkoop warmtepompen stijgt tijdelijk, maar structureel herstel blijft uit
 - Installatie Totaal
Bedrijven die personeel uitlenen kunnen zich vanaf 1 november aanmelden voor overgangsregeling Wtta
 - Installatie Totaal
ISDE-subsidie verandert in 2027: minder steun voor lucht-waterwarmtepompen
 - Installatie Totaal
Helft Nederlanders twijfelt aan betrouwbaarheid van online gevonden vakmensen
 - Installatie Totaal
Groothandel Tibuplast wordt branchepartner van Techniek Nederland
Zwaar tilwerk is volgens de werkvloer vooral iets voor mannen, maar bij afwerking en klantcontact wijzen werkenden in bouw, techniek en logistiek juist vaker naar vrouwen. En de leiding? Driekwart vindt dat het niet uitmaakt of daar een man of een vrouw staat. Dat blijkt uit onderzoek ... - Installatie Totaal
Onderzoek naar beeldvorming over mannen en vrouwen in de bouw
 - Installatie Totaal
HEATEXPO 2026 verbindt installateurs met Duitse projectpartners
 - Installatie Totaal
Installatie Totaal wederom meest gelezen vakblad