Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
Elektrobeeld 650x383 1

Kom thuis op Elektro Vakbeurs!

Als bezoeker van de Elektro Vakbeurs Hardenberg bent u gegarandeerd van drie effectieve beursdagen, waarbij de ontspannen, ongedwongen setting tezamen met de belangrijke branche inzichten de succesfactoren van deze beurs zijn. Een mooie afsluiter van het jaar en het enige event waar een beurs wordt gecombineerd met kennis, inspiratie, innovatie en beleving. Vraag hier direct kaarten aan!

Uitgebreid kennisprogramma en inspiratiepleinen

Tijdens Elektro Vakbeurs is er een uitgebreid kennisprogramma met hot items als duurzaamheid, slimmer en sneller werken en veiligheid. Ook zijn er diverse inspiratiepleinen waar producten, technieken en vooruitstrevende oplossingen getoond worden. Deze pleinen zijn gekoppeld aan thema’s die aansluiten op de huidige ontwikkelingen in de elektromarkt: Living, Security, Industry en Energy.

Prominente merken

Het deelnemersveld telt weer mooie merken als: ITS ME, PTH, Schotman Elektro, Draka Kabel, Hellerman Tyton, Geyer en Hager. Ook partners als OTIB en Fair-Media hebben zich gecommitteerd aan deze editie. Maak kennis met ze of schud ze de hand!


Ook interessant
 - Installatie Totaal
Verkoop warmtepompen stijgt tijdelijk, maar structureel herstel blijft uit
 - Installatie Totaal
Bedrijven die personeel uitlenen kunnen zich vanaf 1 november aanmelden voor overgangsregeling Wtta
 - Installatie Totaal
ISDE-subsidie verandert in 2027: minder steun voor lucht-waterwarmtepompen
 - Installatie Totaal
Helft Nederlanders twijfelt aan betrouwbaarheid van online gevonden vakmensen
 - Installatie Totaal
Groothandel Tibuplast wordt branchepartner van Techniek Nederland
Zwaar tilwerk is volgens de werkvloer vooral iets voor mannen, maar bij afwerking en klantcontact wijzen werkenden in bouw, techniek en logistiek juist vaker naar vrouwen. En de leiding? Driekwart vindt dat het niet uitmaakt of daar een man of een vrouw staat. Dat blijkt uit onderzoek ... - Installatie Totaal
Onderzoek naar beeldvorming over mannen en vrouwen in de bouw
 - Installatie Totaal
HEATEXPO 2026 verbindt installateurs met Duitse projectpartners
 - Installatie Totaal
Installatie Totaal wederom meest gelezen vakblad