Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
IT2020 02 RVO Renovvatieversneller 002

Introductiebijeenkomst over de Renovatieversneller

Laat u op 4 maart 2020 bijpraten over de Renovatieversneller tijdens de eerste introductiebijeenkomst. Deze bijeenkomst wordt georganiseerd voor de regio Overijssel, Gelderland, Flevoland. Informatie over de exacte locatie en het programma volgt zo snel mogelijk, maar u kunt zich alvast hiervoor aanmelden.

De Renovatieversneller ondersteunt woningverhuurders en uitvoerende en toeleverende bedrijven met de verduurzaming van de bestaande woningvoorraad. Het doel is om huurwoningen sneller, beter en betaalbaar te verduurzamen.

Introductiebijeenkomsten in de regio

Tijdens de introductiebijeenkomsten gaan wij met u in gesprek en wordt u geïnformeerd over de opzet van het programma en de ondersteuning waavan u gebruik kunt maken. Denk hierbij aan de nieuwe subsidieregelingen Renovatieversneller en de subsidie voor aardgasvrije huurwoningen (SAH).

Voor wie

De bijeenkomsten zijn bedoeld voor vertegenwoordigers op directie-, management- en beleidsniveau van woningverhuurders en uitvoerende en toeleverende bedrijven.

Aanmelden en kosten

Aanmelden doet u via de website van AEDES. Deelname is gratis.

Achtergrondinformatie

Onderdeel van het Klimaatakkoord is de Renovatieversneller. Dat is een zesjarig programma voor de periode 2019-2025 en gericht op opschaling en kostenreductie van het verduurzamen van (primair) bestaande huurwoningen. Hiermee willen wij steeds meer bewoners voorzien van een kwalitatief hoogwaardig verduurzaamde woning. De Renovatieversneller is een samenwerking tussen AEDES, Bouwend Nederland, Techniek Nederland en RVO in opdracht van het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK).

Andere introductiebijeenkomsten

  • 9 maart - Regio Zuid-Holland, Zeeland
  • 18 maart - Regio Groningen, Friesland, Drenthe
  • 25 maart - Regio Noord-Brabant, Limburg
  • 1 april - Regio Noord-Holland, Utrecht

Bron: RVO

Ook interessant
 - Installatie Totaal
NEN herziet norm voor waterprestatie van woningen en zoekt experts
 - Installatie Totaal
Zzp’ers blijven ondanks strengere regels overtuigd van ondernemerschap
 - Installatie Totaal
ROVC en TechTec openen nieuw TechCenter voor koude- en klimaattechniek in Almere
 - Installatie Totaal
ISSO actualiseert kennisdocument over vloerverwarming en vloerkoeling
 - Installatie Totaal
Elektrotechnik 2027 brengt licht- en verlichtingstechniek samen in een eigen beurshal
 - Installatie Totaal
Warmtepompenmarkt groeit licht in eerste helft van 2026
 - Installatie Totaal
Veel werkplekken onvoldoende voorbereid op extreme hitte
 - Installatie Totaal
MCE 2028 presenteert nieuwe uitstraling en zet industriële koeling extra in de schijnwerpers