Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
20 jaar IT taart 4 3

Installatietotaal bestaat 20 jaar!

Alweer 20 jaar geleden is het vakblad Installatietotaal voor het eerst in de markt gezet. Toen alleen als magazine, maar inmiddels al vele jaren als platform voor installateurs. Met een hippe website, interessante nieuwsbrieven en natuurlijk het prachtige glossy magazine.

Hoe fantastisch is het dat Installatietotaal in dit jubileumjaar als meest gelezen vakblad voor de installatiebranche in Nederland is betiteld (onderzoek uitgevoerd door USP Marketing Consultancy). Hier zijn wij natuurlijk bijzonder trots op!

In verband met dit jubileum worden klanten getrakteerd, maar ook installateurs/lezers van Installatietotaal kunnen tijdens de Installatie Vakbeurs Hardenberg (10, 11 en 12 september 2019) een attentie op de stand van Dero Uitgevers komen ophalen.

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Verkoop warmtepompen stijgt tijdelijk, maar structureel herstel blijft uit
 - Installatie Totaal
Bedrijven die personeel uitlenen kunnen zich vanaf 1 november aanmelden voor overgangsregeling Wtta
 - Installatie Totaal
ISDE-subsidie verandert in 2027: minder steun voor lucht-waterwarmtepompen
 - Installatie Totaal
Helft Nederlanders twijfelt aan betrouwbaarheid van online gevonden vakmensen
 - Installatie Totaal
Groothandel Tibuplast wordt branchepartner van Techniek Nederland
Zwaar tilwerk is volgens de werkvloer vooral iets voor mannen, maar bij afwerking en klantcontact wijzen werkenden in bouw, techniek en logistiek juist vaker naar vrouwen. En de leiding? Driekwart vindt dat het niet uitmaakt of daar een man of een vrouw staat. Dat blijkt uit onderzoek ... - Installatie Totaal
Onderzoek naar beeldvorming over mannen en vrouwen in de bouw
 - Installatie Totaal
HEATEXPO 2026 verbindt installateurs met Duitse projectpartners
 - Installatie Totaal
Installatie Totaal wederom meest gelezen vakblad