Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
Romijnders Romy hires

Installatiebedrijf Romijnders zet de vrouwelijke klant centraal

Romijnders speelt hiermee in op veelgevraagde vragen van vrouwen en de manier waarop zij communiceren. Mannen zijn beslist niet altijd technischer dan vrouwen, maar de manier waarop zij communiceren is dat vaak wel. Romijnders wil de vrouw allesbehalve betuttelen maar juist aanspreken zoals zij dat als klantvriendelijk ervaart. Vrouwen zijn tenslotte een belangrijke doelgroep voor het installatiebedrijf. Daarom is ‘Romy’ een zelfstandige vrouw die via de website romijnders.nl/vrouwen informeert over de nieuwste technische producten en trends voor in én rondom het huis.

Romy online

Op de website verschijnen informatieve blogs en via social media geeft Romy praktische tips. De onderwerpen variëren van een blog over waarom vrouwen vaak koude voeten hebben tot een artikel over de verschillende subsidies waar men voor in aanmerking kan komen. Ook worden er seizoen specifieke onderwerpen behandeld zoals veiligheid tijdens de vakantie. Vlot, altijd praktisch en inspirerend: op deze manier wil Romijnders de relatie met vrouwelijke klanten versterken.

Gewoon warm water

Het idee is geïnitieerd door Rosanne Pak, die als communicatiestrateeg bij Romijnders Service aan de slag ging: ‘Mijn ervaringen bleken aan te sluiten bij wat mijn (mannelijke) collega’s vertelden over vrouwelijke klanten. Voor mij moet een cv-ketel gewoon werken, want ik wil namelijk dat de verwarming het doet en ik wil warm water hebben om te kunnen douchen. Zelfs voor het bijvullen van mijn cv-ketel ging ik tot voor kort naar mijn buurman. Bij mijn vriendinnen zie ik dat ook dat de vrouw veelal alles in en rondom het huis regelt, alleen is de communicatie vanuit de installatiebedrijven is nog veelal op de man gericht en best technisch.’

Romy volgen?

Op de site http://www.romijnders.nl/vrouwen/ is alles te vinden over het afsluiten van contracten, hulp bij het klussen en het creëren van een veilig en warm huis.

Ook interessant
 - Installatie Totaal
TBI breidt inzet van biobased en circulaire bouwmaterialen uit
 - Installatie Totaal
Vereniging Warmtepompen kritisch op voorstel voor tijdsafhankelijke nettarieven
 - Installatie Totaal
Eindhoven verduurzaamt sportpark De Hondsheuvels met DUMAVA-subsidie
 - Installatie Totaal
Derde bouwbedrijven haalt verplichte veiligheidsnorm mogelijk niet op tijd
 - Installatie Totaal
Masterwatt neemt warmtepompen en boilers van Haier op in assortiment
 - Installatie Totaal
STEK leidt sector door nieuwe certificering
 - Installatie Totaal
Scholieren krijgen kijkje achter de schermen van Intents Festival tijdens Techniekdag
 - Installatie Totaal
Nieuwe richtlijn voor retrofit van luchtbehandelingskasten in ontwikkeling