Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
Romijnders Romy hires

Installatiebedrijf Romijnders zet de vrouwelijke klant centraal

Romijnders speelt hiermee in op veelgevraagde vragen van vrouwen en de manier waarop zij communiceren. Mannen zijn beslist niet altijd technischer dan vrouwen, maar de manier waarop zij communiceren is dat vaak wel. Romijnders wil de vrouw allesbehalve betuttelen maar juist aanspreken zoals zij dat als klantvriendelijk ervaart. Vrouwen zijn tenslotte een belangrijke doelgroep voor het installatiebedrijf. Daarom is ‘Romy’ een zelfstandige vrouw die via de website romijnders.nl/vrouwen informeert over de nieuwste technische producten en trends voor in én rondom het huis.

Romy online

Op de website verschijnen informatieve blogs en via social media geeft Romy praktische tips. De onderwerpen variëren van een blog over waarom vrouwen vaak koude voeten hebben tot een artikel over de verschillende subsidies waar men voor in aanmerking kan komen. Ook worden er seizoen specifieke onderwerpen behandeld zoals veiligheid tijdens de vakantie. Vlot, altijd praktisch en inspirerend: op deze manier wil Romijnders de relatie met vrouwelijke klanten versterken.

Gewoon warm water

Het idee is geïnitieerd door Rosanne Pak, die als communicatiestrateeg bij Romijnders Service aan de slag ging: ‘Mijn ervaringen bleken aan te sluiten bij wat mijn (mannelijke) collega’s vertelden over vrouwelijke klanten. Voor mij moet een cv-ketel gewoon werken, want ik wil namelijk dat de verwarming het doet en ik wil warm water hebben om te kunnen douchen. Zelfs voor het bijvullen van mijn cv-ketel ging ik tot voor kort naar mijn buurman. Bij mijn vriendinnen zie ik dat ook dat de vrouw veelal alles in en rondom het huis regelt, alleen is de communicatie vanuit de installatiebedrijven is nog veelal op de man gericht en best technisch.’

Romy volgen?

Op de site http://www.romijnders.nl/vrouwen/ is alles te vinden over het afsluiten van contracten, hulp bij het klussen en het creëren van een veilig en warm huis.

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Aandeel zonnestroom stijgt naar 19,4 procent, groei nieuw vermogen vlakt af
 - Installatie Totaal
Voorlopige aanslag kan startende bouwondernemer meer financieel overzicht geven
 - Installatie Totaal
Energiekosten stijgen, voordeel warmtepomp neemt toe
 - Installatie Totaal
Start-ups zorgen voor frisse ideeën en nieuwe perspectieven op Chillventa 2026
Wie wordt de Ingenieur van het Jaar 2027? Vanaf 7 september kunnen kandidaten worden voorgedragen voor de Prins... - Installatie Totaal
Nominaties geopend voor Prins Friso Ingenieursprijs 2027
 - Installatie Totaal
InstallTech & Bouw moet de bouw- en installatiesector dichter bij elkaar brengen
 - Installatie Totaal
Miasin, KTC, Intercable Tools en Grid Design Solutions verhuisd
 - Installatie Totaal
Warmtenetwerk Award 2026: nomineren kan tot 21 september