Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
CIAT vsk nieuwsbericht afbeelding2

CIAT toont totaaloplossingen tijdens VSK 2018

Onder het thema “Ons vak wordt steeds slimmer” neemt Ciat deel aan de VSK beurs 2018. Deze tweejaarlijkse beurs voor de gehele installatiebranche zal van 6 februari tot en met 9 februari plaatsvinden in de jaarbeurs in Utrecht.

Op de stand van Ciat maakt u kennis met de aspiraties op het gebied van luchtbehandelingskasten, want Ciat is nu in staat om als systeemleverancier vrijwel alle producten uit het klimaat technisch spectrum te bieden.

Daarnaast toont het bedrijf de bezoekers haar energiezuinige oplossingen, want door het aanzienlijk groot energieverbruik van de HVAC systemen wordt het steeds belangrijker om gebruikers energiezuinige oplossingen te bieden. Ciat doet dit door haar producten te leveren met Ecodesign.

VSK Stand: 11.E016  Vraag hier uw gratis kaarten aan.

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Voorlopige aanslag kan startende bouwondernemer meer financieel overzicht geven
 - Installatie Totaal
Energiekosten stijgen, voordeel warmtepomp neemt toe
 - Installatie Totaal
Start-ups zorgen voor frisse ideeën en nieuwe perspectieven op Chillventa 2026
Wie wordt de Ingenieur van het Jaar 2027? Vanaf 7 september kunnen kandidaten worden voorgedragen voor de Prins... - Installatie Totaal
Nominaties geopend voor Prins Friso Ingenieursprijs 2027
 - Installatie Totaal
InstallTech & Bouw moet de bouw- en installatiesector dichter bij elkaar brengen
 - Installatie Totaal
Miasin, KTC, Intercable Tools en Grid Design Solutions verhuisd
 - Installatie Totaal
Warmtenetwerk Award 2026: nomineren kan tot 21 september
 - Installatie Totaal
Waterstof opgenomen in richtlijnen voor gasinstallaties