Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
IT202004 RVO misboring2

Garantieregeling misboring aardwarmte weer open sinds 1 april

Op 1 april 2020 is de garantieregeling Risico’s dekken voor aardwarmte via het RVO voor de 9e keer open gegaan. De regeling dekt een deel van de geologische risico’s af van misboring bij een aardwarmteproject.

De regeling verschilt inhoudelijk niet van de 7e en 8e openstelling. RVO wil wel de communicatie met de klant verbeteren.
Omdat de afhandeling van een claim veel tijd kost, wil RVO graag een zorgvuldige afweging kunnen maken. Daarom gaan ze tijdens het aanvraagproces tijdiger en vollediger communiceren. Ook de handleiding en website zijn verbeterd en wijzigingsformulieren eenvoudiger vindbaar. U zult als ondernemer met een claim minder informatie in korte tijd hoeven te overleggen. De wettelijke afhandelperiode is 13 weken. Dat kan eenmaal met dezelfde periode worden verlengd.

Aanvragen

De aanvraagperiode loopt van 1 april 2020 tot en met 31 maart 2021, 17:00 uur. Het budget is € 66,6 miljoen, waarvan € 18,7 miljoen voor de 'diepe' aardwarmteprojecten.

Meer weten?

Voor meer informatie over de regeling ga naar Risico's dekken voor aardwarmte 2020.

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Bedrijven die personeel uitlenen kunnen zich vanaf 1 november aanmelden voor overgangsregeling Wtta
 - Installatie Totaal
ISDE-subsidie verandert in 2027: minder steun voor lucht-waterwarmtepompen
 - Installatie Totaal
Helft Nederlanders twijfelt aan betrouwbaarheid van online gevonden vakmensen
 - Installatie Totaal
Groothandel Tibuplast wordt branchepartner van Techniek Nederland
Zwaar tilwerk is volgens de werkvloer vooral iets voor mannen, maar bij afwerking en klantcontact wijzen werkenden in bouw, techniek en logistiek juist vaker naar vrouwen. En de leiding? Driekwart vindt dat het niet uitmaakt of daar een man of een vrouw staat. Dat blijkt uit onderzoek ... - Installatie Totaal
Onderzoek naar beeldvorming over mannen en vrouwen in de bouw
 - Installatie Totaal
HEATEXPO 2026 verbindt installateurs met Duitse projectpartners
 - Installatie Totaal
Installatie Totaal wederom meest gelezen vakblad
 - Installatie Totaal
Meer dan 500 nieuwe milieuverklaringen toegevoegd aan Nationale Milieudatabase