Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
650x383 Solar Solutions 2

De zonne-industrie is klaar voor de volgende stap

De markt voor zonne-energie maakt een ongekende groei door. Meer en meer consumenten, bedrijven en instellingen laten zonnepanelen installeren of zijn dit van plan. De schaal is er nu, maar wat is de volgende stap? Op vakbeurs Solar Solutions International is dit jaar een grotere variëteit aan zonnepanelen dan ooit tevoren te bewonderen. Nu steeds meer bedrijven met zonnepanelen aan de slag gaan, is het van belang voor installateurs om op de hoogte te zijn van alle (esthetische) mogelijkheden. Alleen zo kunnen installateurs zich blijven onderscheiden.

Energieopslag komt er aan

De zonneparken schieten als paddenstoelen uit de grond, maar het Nederlandse stroomnet kan dit nauwelijks bijbenen. Grootschalige energieopslag kan een manier zijn om problemen met netcapaciteit te ondervangen. Maar nu het einde van de salderingsregeling in zicht komt, beginnen ook eindgebruikers te kijken naar energieopslag. Als zij ’s nachts apparaten kunnen laten draaien op zelfopgewekte stroom, zou dit financieel erg interessant kunnen zijn. Maar dit vereist wel een flinke investering in slimme batterijsystemen – en stelt hoge eisen aan het kennisniveau van installateurs.

Highlights van de beurs

Van innovatieve zonnepanelen tot elektrische auto’s, het komt allemaal aan bod op de uitgebreide beursvloer. Ook wordt hier het Nederlands Kampioenschap Panelen Plaatsen georganiseerd en zijn de laatste ontwikkelingen te bewonderen op de Innovation Boulevard. Bij het Smart Storage paviljoen is daarnaast alles te ontdekken op het gebied van slimme energieopslag. Kortom, of u nu voor Duurzaam Verwarmd of Solar Solutions International komt, er is van 17 tot en met 19 maart genoeg te ondernemen bij Expo Haarlemmermeer!

Registreer u nu kosteloos

Solar Solutions International vindt plaats van 17 t/m 19 maart. Wilt u zich kosteloos inschrijven? Dat kan via www.solarsolutions.nl met de invitatiecode ‘INSTALLTOTAAL’.

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Bedrijven die personeel uitlenen kunnen zich vanaf 1 november aanmelden voor overgangsregeling Wtta
 - Installatie Totaal
ISDE-subsidie verandert in 2027: minder steun voor lucht-waterwarmtepompen
 - Installatie Totaal
Helft Nederlanders twijfelt aan betrouwbaarheid van online gevonden vakmensen
 - Installatie Totaal
Groothandel Tibuplast wordt branchepartner van Techniek Nederland
Zwaar tilwerk is volgens de werkvloer vooral iets voor mannen, maar bij afwerking en klantcontact wijzen werkenden in bouw, techniek en logistiek juist vaker naar vrouwen. En de leiding? Driekwart vindt dat het niet uitmaakt of daar een man of een vrouw staat. Dat blijkt uit onderzoek ... - Installatie Totaal
Onderzoek naar beeldvorming over mannen en vrouwen in de bouw
 - Installatie Totaal
HEATEXPO 2026 verbindt installateurs met Duitse projectpartners
 - Installatie Totaal
Installatie Totaal wederom meest gelezen vakblad
 - Installatie Totaal
Meer dan 500 nieuwe milieuverklaringen toegevoegd aan Nationale Milieudatabase