Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
IT202009 WEB Conduct 2

Conduct viert 15-jarig jubileum!

Conduct viert op 1 september haar 15-jarig jubileum. In 2005 richtte Pieter Kremer Conduct Nederland op, om met zijn kennis op het gebied van bliksem- en overspanningsbeveiliging, in combinatie met zijn passie voor het vak, waarde toe te voegen aan de bestaande markt. Nu, 15 jaar later, biedt Conduct Technical Solutions totaaloplossingen op het gebied van bliksem- en brandveiligheid bij o.a. zonnepaneelinstallaties.

‘’Terugkijkend op die 15 jaar is Conduct sterk meegegroeid met de behoefte van de markt. We zijn van gegroeid van agent naar Value Added Reseller. Op basis van onze kennis en ervaring voegen we waarde toe aan het vermarkten van buitenlandse fabrikanten. Doordat we ons zo maximaal mogelijk verplaatsen in de behoefte van de klant heeft Conduct zich daarnaast ontwikkeld tot een Original Equipment Manufacturer, waaruit wij onze eigen unieke producten en merken vermarkten,’’ legt Pieter uit.

Het Conduct-team

Niet alleen het productprogramma van Conduct is gegroeid, ook het team groeit mee. Sinds 2015 is Conduct actief bezig met de organisatie verder uit te bouwen, met resultaat: Met het huidige team van 17 enthousiaste mensen bedienen we dagelijks onze distribuerende en installerende klanten en beleveren we inmiddels uit 2 magazijnen. Op basis van de verwachtingen in de Solar Industrie zijn de plannen afgerond en staat de organisatie om sterk door te groeien in de komende jaren.

Toekomst van Conduct

‘’Naar aanleiding van onze missie: ‘op basis van A-spelers in product en personen worden alle vanaf 2023 te installeren PV-installaties brandveilig opgeleverd’, zetten we onze eigenwijze manier van marktbenadering voort. Ook de komende jaren zal Conduct mee blijven veranderen met de innoverende zonne-energiemarkt en unieke producten blijven ontwikkelen die bijdragen aan het veilig aanleggen van PV-installaties. De toekomst ziet er zonnig uit!’’, aldus Pieter.

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Bedrijven die personeel uitlenen kunnen zich vanaf 1 november aanmelden voor overgangsregeling Wtta
 - Installatie Totaal
ISDE-subsidie verandert in 2027: minder steun voor lucht-waterwarmtepompen
 - Installatie Totaal
Helft Nederlanders twijfelt aan betrouwbaarheid van online gevonden vakmensen
 - Installatie Totaal
Groothandel Tibuplast wordt branchepartner van Techniek Nederland
Zwaar tilwerk is volgens de werkvloer vooral iets voor mannen, maar bij afwerking en klantcontact wijzen werkenden in bouw, techniek en logistiek juist vaker naar vrouwen. En de leiding? Driekwart vindt dat het niet uitmaakt of daar een man of een vrouw staat. Dat blijkt uit onderzoek ... - Installatie Totaal
Onderzoek naar beeldvorming over mannen en vrouwen in de bouw
 - Installatie Totaal
HEATEXPO 2026 verbindt installateurs met Duitse projectpartners
 - Installatie Totaal
Installatie Totaal wederom meest gelezen vakblad
 - Installatie Totaal
Meer dan 500 nieuwe milieuverklaringen toegevoegd aan Nationale Milieudatabase