Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
IT20220510 Stek 20220510

Prijsverlaging STEK examens F-gassen categorie 1 en 2

Per 1 mei zijn de examentarieven van STEK voor F-gassen categorie 1 en categorie 2 met €50 per examen verlaagd.

Sinds 1993 is Stichting STEK dé door de overheid aangewezen exameninstelling voor het afnemen van F-gassen examens. De afgelopen jaren is het aantal kandidaten voor f-gassen examens sterk toegenomen.
STEK heeft daardoor een efficiency slag kunnen maken met behoud van de hoge kwaliteit. Dit werd bevestigd door de recente audits van CINOP en de ISO 17024 audit.

STEK is een stichting zonder winstoogmerk. Het bestuur van de stichting heeft besloten het ontstane efficiencyvoordeel terug te geven aan de sector in de vorm van een korting op de F-gassen examens.

Check de website http://www.stek.nl/examens voor de actuele examentarieven.

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Voorlopige aanslag kan startende bouwondernemer meer financieel overzicht geven
 - Installatie Totaal
Energiekosten stijgen, voordeel warmtepomp neemt toe
 - Installatie Totaal
Start-ups zorgen voor frisse ideeën en nieuwe perspectieven op Chillventa 2026
Wie wordt de Ingenieur van het Jaar 2027? Vanaf 7 september kunnen kandidaten worden voorgedragen voor de Prins... - Installatie Totaal
Nominaties geopend voor Prins Friso Ingenieursprijs 2027
 - Installatie Totaal
InstallTech & Bouw moet de bouw- en installatiesector dichter bij elkaar brengen
 - Installatie Totaal
Miasin, KTC, Intercable Tools en Grid Design Solutions verhuisd
 - Installatie Totaal
Warmtenetwerk Award 2026: nomineren kan tot 21 september
 - Installatie Totaal
Waterstof opgenomen in richtlijnen voor gasinstallaties