Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
IT20220912 NEN

Nieuwe traingen bij NEN

Normen zijn overal. Ook uw organisatie heeft er waarschijnlijk mee te maken. Als u normen op de juiste manier toepast, levert u dat groei en kwaliteit op. U geeft niet alleen een boost aan uw eigen kennis en vaardigheden, maar helpt ook uw bedrijf als geheel vooruit.

NEN biedt u toegang tot leeroplossingen, hoe en wanneer u dat wilt. Zo kunt u zich in elke fase van uw loopbaan bij NEN verder ontwikkelen op het gebied van normen en hun toepassing. Met NEN Bedrijfstrainingen combineert u persoonlijke groei met effectieve toepassing van normen.

In oktober en november staan weer enkele traingen gepland bij NEN.
Kies bijvoorbeeld voor Training NEN 1006: Drinkwaterwetgeving en terugstroombeveiliging op 13 oktober. U leert alles over relevante wet- en regelgeving (o.a. Drinkwaterwetgeving) en terugstroombeveiligingen.

Of kies voor de Training NPR 3378: Gasinstallaties in de praktijk die start op 2 november. In deze laagdrempelige training worden de belangrijkste eisen uit het Bouwbesluit besproken.

Bron: NEN

 

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Energiekosten stijgen, voordeel warmtepomp neemt toe
 - Installatie Totaal
Start-ups zorgen voor frisse ideeën en nieuwe perspectieven op Chillventa 2026
Wie wordt de Ingenieur van het Jaar 2027? Vanaf 7 september kunnen kandidaten worden voorgedragen voor de Prins... - Installatie Totaal
Nominaties geopend voor Prins Friso Ingenieursprijs 2027
 - Installatie Totaal
InstallTech & Bouw moet de bouw- en installatiesector dichter bij elkaar brengen
 - Installatie Totaal
Miasin, KTC, Intercable Tools en Grid Design Solutions verhuisd
 - Installatie Totaal
Warmtenetwerk Award 2026: nomineren kan tot 21 september
 - Installatie Totaal
Waterstof opgenomen in richtlijnen voor gasinstallaties
 - Installatie Totaal
Flexicharge opent nieuwe fabriek in Den Bosch