Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
IT20210405 MDG Tafelgesprek ALV 2021

MDG-NET organiseert interactief online Tafelgesprek voor de bouw

MDG-NET (Vereniging Metalen Dak- en Gevel Materialen) organiseert op donderdag 29 april a.s. om 14.00 uur een online en interactief tafelgesprek live vanuit de studio met Dr. Cees-Jan Pen en mevrouw Christa Courage. De heer Pen is lector bij het lectoraat ‘De Ondernemende Regio’ en deskundig op het gebied van werklocaties (bedrijventerreinen, kantoren en winkels), stedelijke en regionale economie en vastgoed. Courage, is eigenaar van Courage interieur en Courage architecten. Ze ontwikkelt vol overgave eigentijdse, uitdagende en inspirerende architectuur, interieurs, kunstwerken en producten. Gespreksleider deze middag is Robert-Jan Steegman, financieel directeur Nestinox en tevens voorzitter van MDG-NET.

Thema's en onderwerpen, die tijdens het MDG-NET Online Tafelgesprek worden aangesneden, zijn interessant voor iedereen in de branche. De vereniging wil in roerige tijden niet alleen meerwaarde leveren aan haar leden, maar aan de volledige branche. Vandaar dat MDG-NET het webinar kosteloos openstelt. Deelname is volledig interactief. Via de chatfunctie kunt u uw mening ventileren en vragen stellen aan de sprekers. Mis deze kans niet en meld u snel aan via de registratiepagina voor een persoonlijke toegangslink.
Voorafgaand aan het tafelgesprek zal een zeer korte ALV-formaliteit plaatsvinden voor de leden van MDG-NET, die in een mum van tijd gepiept is.

Presentatie

Robert-Jan Steegman
Voorzitter MDG-NET (moderator en financieel directeur bij Nestinox)
Christa Courage
Eigenaar Courage Architecten en Courage Interieur (tafelgast)
Cees-Jan Pen
Lector de Ondernemende Regio Fontys Hogeschool (tafelgast)

Voor wie

Iedereen die actief is in de bouw en geïnteresseerd in bouwen met stalen dak- en gevelmaterialen. Van producenten, toeleveranciers tot aan architecten, constructeurs en aannemers. Ook niet-leden van MDG-NET zijn van harte welkom!

Kosten voor deelname

Geen

Wanneer

Donderdag 29 april 2021

Hoe laat

Aanvang 14.00 uur

Duur

Ongeveer 1 uur (14.00 – 15.00 uur)
U kunt het webinar volgen vanaf uw computer, tablet of telefoon.

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Verduurzamen woning stokt door kosten en tekort vakmensen
 - Installatie Totaal
Campagne roept bouw- en installatiebedrijven op tot betere voorbereiding op noodsituaties
 - Installatie Totaal
HR energy ontvangt miljoeneninvestering voor uitbreiding warmtepomptechnologie
 - Installatie Totaal
Van Dorp breidt laadactiviteiten uit met overname ConnectEV
 - Installatie Totaal
Oosterberg maakt doorstart VDH Power mogelijk
 - Installatie Totaal
Hybride warmtepomp vaak mogelijk zonder zwaardere stroomaansluiting
 - Installatie Totaal
Nieuw ISSO-kleintje versterkt ontwerp en uitvoering van lucht/water-warmtepompen
 - Installatie Totaal
Subsidieregeling duurzaam maatschappelijk vastgoed 1 juni 2026 geopend