Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
17 05 Swegon Gold

Nieuwe generatie GOLD luchtbehandelingsunits van Swegon

In de omkasting zit een compleet nieuw ontwikkeld productplatform, waardoor veel meer instelmogelijkheden en instelcombinaties mogelijk zijn in vergelijking met de voorgaande productgeneraties. Hierbij wordt geen afbreuk gedaan aan de kwaliteit, het prestatieniveau en energie-efficiency die de afgelopen twee decennia zo kenmerkend zijn geweest voor de GOLD-serie.

Het nieuwe productplatform met de nieuwe functies en regeltechniek maakt het mogelijk voor elk project en elke toepassing een standaard GOLD-unit te selecteren. De unit is volledig ‘plug & play’ en door zijn flexibiliteit toepasbaar in elke situatie zonder dat verdere aanpassingen nodig zijn.

De GOLD-unit met warmtewiel is vanaf nu ook leverbaar met geïntegreerde koeling en verwarming door middel van een ingebouwde warmtepomp, inclusief de complete regeling. Alle Swegon GOLD-units zijn Eurovent gecertificeerd.

Ook interessant
 - Installatie Totaal
De lineaire servomotoren van Resideo ontvangen PLUS X AWARD
Meet- en regeltechniek
 - Installatie Totaal
Rookgasafvoer renoveren zonder het dak op te moeten?
Elektrotechniek en gebouwbeheer
Gereedschap
 - Installatie Totaal
Boorbeperkingen geen obstakel meer voor bodemenergie
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
GROHE AquaBooster bespaart water in hospitalitysector
Sanitair
 - Installatie Totaal
Geberit CleanLine30 douchevloergoot bekroond
Sanitair
 - Installatie Totaal
CO₂-Impact calculator, direct inzicht in kosten en CO₂-uitstoot
Software
 - Installatie Totaal
ABB introduceert magneetvrije IE6-motor voor explosiegevaarlijke omgevingen
Meet- en regeltechniek
 - Installatie Totaal
Envistar Flex-serie verder uitgebreid
Ventilatie en luchtbevochtiging
Verwarming en koeling