Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
Dekra Award

Nederlandse bedrijven kunnen veiligheidsinnovaties aanmelden voor de DEKRA Award 2016

Ook het Duitse ministerie van Economische Zaken en Energie is nauw bij de award betrokken. De award is voor Nederlandse bedrijven die zich op de Duitse markt richten een uitgelezen kans om de aandacht op hun bedrijf te vestigen en voet aan wal te krijgen bij onze belangrijkste handelspartner. Bedrijven, die belangrijke innovaties in de drie categorieën ontwikkeld hebben, kunnen zich tot en met 16 september 2016 aanmelden. Meer informatie over de award en het aanmeldformulier zijn te vinden op https://www.dekra-award.de/en/homepage/.
“De digitale transformatie van de economie en de maatschappij gaat steeds sneller”, zei Stefan Kölbl, CEO van DEKRA tijdens de aankondiging van de award. “De digitalisering vereist nieuwe technische concepten om te kunnen garanderen dat apparatuur en producten in de toekomst geen risico’s op het gebied van veiligheid en gezondheid opleveren. Als partner voor een veilige wereld zijn we daarom continu op zoek naar ideeën, initiatieven en processen om ongevallen te voorkomen en de wereld veiliger te maken.”

Voor de jurering van de DEKRA Award is een panel van interne en externe deskundigen samengesteld. Het panel zal op basis van duidelijke criteria een aantal best practice projecten in Europa identificeren, die een blijvende bijdrage leveren aan de verbetering van de veiligheid. De jury is dus niet op zoek naar producten, maar naar algemene concepten. Criteria voor nominatie zijn bijvoorbeeld: effectiviteit, eenvoud, efficiency, innovatie, duurzaamheid, overdraagbaarheid en acceptatie.

De DEKRA Award heeft inmiddels een behoorlijke reputatie opgebouwd. In voorgaande jaren hebben bedrijven als Airbus, Eaton Industries, EBM-papst, EnBW, Voith en Volkswagen gewonnen. De award wordt dit jaar op 25 oktober 2016 in Düsseldorf uitgereikt.

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Installateur uit de provincie Noord-Holland
Installateur aan het woord
 - Installatie Totaal
Sneeuw op zonnepanelen hoeft geen probleem te zijn
 - Installatie Totaal
Slimme warmtepompsturing in opmars door dynamische energiecontracten
 - Installatie Totaal
Miljardenrisico dreigt bij uitblijven verduurzaming Nederlandse energievoorziening
 - Installatie Totaal
ABN AMRO zet verduurzaming van bestaande woningen in een hogere versnelling
 - Installatie Totaal
SHK+E Messe Essen zit weer in de lift
 - Installatie Totaal
ATAG en Brink benoemen Emiel Holthof tot commercieel directeur Verwarming & Ventilatie
 - Installatie Totaal
Gebouwtechnologie Nederland officieel van start als gezamenlijke stem van de sector