Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
IT20251014 Rensa Hoofdartikel 1571x834

Een defect onderdeel is geen afval

Het stookseizoen is begonnen: de verwarming gaat aan en het aantal defecte onderdelen neemt toe. Rensa Refurbished biedt een duurzame manier om in te spelen op de groeiende trend van recycling en hergebruik. Defecte onderdelen horen niet bij het afval, dus lever ze in bij één van de Rensa servicebalies.

Reviseren en recyclen

Revisie begint bij jou. Bij Rensa reviseren ze ventilatoren, pompen, printplaten en brandautomaten uit cv-ketels, warmtepompen of WTW-units, mits jij ze inlevert. Voor ieder reviseerbaar onderdeel ontvang je € 2,-. En is reviseren niet mogelijk? Dan zorgen ze bij Rensa dat het onderdeel WEEELABEX gecertificeerd wordt gerecycled. Zo wordt maximaal op grondstoffen bespaard en wordt CO2-uitstoot maximaal verminderd.

Inleveren zoals het jou uitkomt

Kom je niet vaak bij een Rensa-servicebalie, maar heb je wél regelmatig defecte onderdelen om af te voeren? Vraag dan een Rensa Refurbished-inleverbox of rolcontainer aan via je vaste contactpersoon. Is de box of rolcontainer vol? Laat het Rensa weten, dan halen ze hem op en leveren direct een lege af voor de volgende lading. Zo eenvoudig kan het zijn.

Net zo betrouwbaar als nieuw 

Bij Rensa Refurbished gaan ze verder dan alleen reparatie. Ze reinigen elk onderdeel volledig en vervangen alle componenten die gevoelig zijn voor slijtage. Daarna volgt een TÜV-gecertificeerde test die alleen de hoogste kwaliteit doorlaat. Pas dan noemen ze het ‘Rensa Refurbished’. Zo weet je zeker dat je een onderdeel ontvangt dat net zo betrouwbaar is als nieuw. 

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Saniboost Smart zorgt voor constante waterdruk in huis
Sanitair
 - Installatie Totaal
Het belang van een legplan
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Defect onderdeel? Weggooien of inleveren?
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Webinar: comfortabel binnenklimaat met klimaatplafonds en -eilanden
 - Installatie Totaal
Protherm kogelkranen
Sanitair
 - Installatie Totaal
Mini inbouwspots perfect geschikt voor veranda en overkapping
Elektrotechniek en gebouwbeheer
 - Installatie Totaal
Nieuwe zonneboilermodellen vergroten opslagmogelijkheden
Verwarming en koeling
Zonne-energie
 - Installatie Totaal
Flowerbox: prefab buitenmodule die techniek en design combineert
Verwarming en koeling
Sanitair