Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
IT20201117 WTH 650x383 V1 UMR PRO

WTH presenteert: vernieuwde Universele Modulaire Regeling

De nieuwe regeling van WTH

WTH hecht waarde aan het installatiegemak voor installateurs en gebruikersgemak voor bewoners. De specialisten van WTH hebben de beste eigenschappen van de UMR Vario gebruikt voor de ontwikkeling van de vernieuwde regeling. Het resultaat mag er zijn: de UMR Pro.

Wat kan de UMR Pro?

Met de UMR Pro verhoogt WTH het comfort door sneller op te stoken met een egalere vloertemperatuur. En dat tegen een hoger rendement en dus minder CO2-uitstoot. De UMR Pro voldoet aan de huidige wet- en regelgeving zoals o.a. BENG, TOjuli en het Bouwbesluit en is klaar voor de toekomst.

De UMR Pro is de enige in de markt die elektronisch kan regelen. Dat betekent dat je met sensoren de aanvoer- én retourtemperatuur meet, waardoor het zichzelf kan aansturen en bijsturen. Daarnaast is deze regeling voorzien van een ventielkick, wat er voor zorgt dat systemen niet meer vastlopen en dus bijdraagt aan een langere levensduur.

Installatiegemak

De UMR Pro is gemiddeld 3x sneller te installeren dan haar voorganger door een slimmer en compacter ontwerp. Via een smart device is de UMR Pro eenvoudig te configureren. Installeren in één handomdraai.

Klinkt dit interessant? Neem contact op voor de mogelijkheden!

Ook interessant
 - Installatie Totaal
HTS401: nauwkeurige meting van temperatuur en luchtvochtigheid
Meet- en regeltechniek
 - Installatie Totaal
Carrier introduceert AquaEdge 19MV4 voor koeling van AI-datacenters
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
STIEBEL ELTRON trainingen: van installatie tot storingsanalyse op afstand
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Ondersteuning bij de overstap: Easy Pro World
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
InLine 200XL + 100L: twee functies, één vat
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Gestapelde bouw slimmer verduurzamen
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
De R290-generatie van Nefit Bosch
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Bosch Compress 3800i: de allround monoblock
Verwarming en koeling