WOLF Energiesystemen introduceert HR-WTW unit CRL 3500
De CRL is uitgerust met een condensatie-, enthalpie- of sorptie warmtewiel met een rendement tot 90%. De luchtlekkage over het warmtewiel wordt middels een speciale labyrint afdichting gereduceerd tot minder dan 2%.
De CRL serie kan met diverse modules worden uitgebreid, zoals geluiddempers, na-verwarmer, koeler of change-over batterij. Bijzonder is dat de CRL-3500 uitgerust kan worden met een recirculatieklep voor het versneld opwarmen van het gebouw.
De CRL heeft een gunstige Total Cost of Ownership (TCO) en voldoet aan de ErP-2018 eisen. De serie is ontworpen conform hygiëne richtlijn VDI-6022, Eurovent gecertificeerd en komt dankzij het Energielabel A in aanmerking voor de EIA subsidie regeling.
Ook interessant
HTS401: nauwkeurige meting van temperatuur en luchtvochtigheid
Lees artikel
Carrier introduceert AquaEdge 19MV4 voor koeling van AI-datacenters
Lees artikel
STIEBEL ELTRON trainingen: van installatie tot storingsanalyse op afstand
Lees artikel
Ondersteuning bij de overstap: Easy Pro World
Lees artikel
InLine 200XL + 100L: twee functies, één vat
Lees artikel
Gestapelde bouw slimmer verduurzamen
Lees artikel
De R290-generatie van Nefit Bosch
Lees artikel
Bosch Compress 3800i: de allround monoblock
Lees artikel