Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
IT20231211 Ecodim 650x383

Van Gerwen Installaties plaatst 361 keer de ECO-DIM.11

Bennie is uitvoerder bij Van Gerwen Installaties. Onlangs kreeg hij een project op zijn bordje waarbij hij voor de ECO-DIM.11 koos.

Zorginstelling Amarant moest voldoen aan het juiste energielabel en dus moesten ze overstappen op led. Bennie mocht dit project leiden. De grootste uitdaging bleek in de dimmers te zitten. Er waren namelijk een aantal belangrijke eisen.
Er mocht niks veranderen aan de installatie. lichtbronnen moesten vanaf meerdere plekken gedimd kunnen worden met de bestaande dimmerknoppen (o.a. Gira, JUNG en Busch-Jaeger). Daarnaast konden er geen draden getrokken worden. Een nuldraad was dus geen optie.

Bennie ging opzoek naar een geschikte led dimmer: “We kwamen via Google bij de ECO-DIM.11 uit. Het is naar mijn mening de enige dimmer die kan wat de vraag van de klant was.”

Uiteindelijk is de ECO-DIM.11 361 keer geïnstalleerd. Bennie geeft aan dat Amarant tevreden is over het resultaat: “Na het plaatsen van de dimmers is er geen enkele klacht binnenkomen. Erg positief!”

Het eindoordeel van Bennie over de ECO-DIM.11 is dan ook stellig: “Dit is een dimmer die écht universeel toepasbaar is en perfect werkt zonder nuldraad. Dit verraste me voor de prijs. Als ik zie wat we hiervoor betalen en wat we voor een normale led dimmer betalen, daar zit een flink gat tussen.”

Het hele artikel leest u op de site van EcoDim!

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Ontdek de Viessmann Vitocal 200-A ie op Vakbeurs Energie
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Geen plek te gek voor de stille HRU 300 en HRU 375
Ventilatie en luchtbevochtiging
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Drinkwaterhygiëne profiteert van slimme technologie om te spoelen
Sanitair
 - Installatie Totaal
Warm water als opslag: SHZ LCD Series van STIEBEL ELTRON
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Eenvoudig waterzijdig inregelen met de Taconova TacoSetters
Meet- en regeltechniek
 - Installatie Totaal
Een slimme dimmer met een stijlvol display
Elektrotechniek en gebouwbeheer
 - Installatie Totaal
JA Solar introduceert nieuwe batterijoplossingen en TOPCon-modules
Zonne-energie
 - Installatie Totaal
Condair DL voldoet aan BREEAM-eisen voor adiabatische bevochtiging
Ventilatie en luchtbevochtiging