Slimme woning en propaan warmtepompen
Tijdens VSK 2024 laat Airview Luchtbehandeling u in hun stand graag kennismaken met diverse nieuwe Clivet producten en oplossingen.
Ze presenteren de producten in 3 themagebieden; Woningbouw, Systemen voor Utiliteitsbouw & Industrie en Airconditioning & VRF.
Voor ‘Woningbouw’ presenteren zij o.a. een Slimme Woning-opstelling inclusief Propaan Monobloc lucht/water warmtepomp EDGE F, het centrale regelsysteem CONTROL 4 NRG en de thuisaccu met de geïntegreerde omvormer, de SINERGY.
In het gebied ‘Utiliteitsbouw & Industrie ’ kunt u o.a. kennismaken met de THUNDER, de nieuwste modulaire lucht/water warmtepomp met koudemiddel propaan in een capaciteitsrange van 40-95 kW.
In het gebied ‘Airconditioning & VRF’ vindt u de CVT-8, de nieuwste generatie hoog rendement VRF-systemen met zelflerende AI-technologie én laten zij u graag kennismaken met de HYDRO-M, een hydromodule voor vloerverwarming en/of tapwater in combinatie met airconditioning binnendelen.
Bezoek Airview stand in Hal 11 ‘Klimaatbeheersing’, stand 11.A095.