Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
TPSB ECOWATT

S&P introduceert extreem compacte dakventilatoren

Om voor iedere toepassing een oplossing te kunnen bieden produceert Soler & Palau meer dan 400 verschillende modellen dakventilatoren. Ter uitbreiding van het programma heeft S&P extreem compacte dakventilatoren aan haar pakket toegevoegd.

De nieuwe TPSB ECOWATT gelijkstroom ventilatoren zijn beschikbaar voor capaciteiten van 400 tot 1.400 m3/h. De beschikbare voetmaten zijn 300x300 en 435x435 mm, waardoor deze ventilatoren in veel gevallen op bestaande dakopstanden passen.

De aansluitdoos is voorzien van een ingebouwde werkschakelaar, en inwendig is een potmeter voorzien waarmee het toerental kan worden ingesteld. Een afstandsbediening is dus niet nodig. Ook kan, indien gewenst, eenvoudig met een extern 0-10V signaal het toerental worden bepaald. Vanzelfsprekend zijn alle gebruikelijke toebehoren beschikbaar, zoals (geluiddempende) dakopstand, dakopstand voor schuine daken en een terugslagklep. Uit voorraad leverbaar.

Ook interessant
 - Installatie Totaal
De lineaire servomotoren van Resideo ontvangen PLUS X AWARD
Meet- en regeltechniek
 - Installatie Totaal
Rookgasafvoer renoveren zonder het dak op te moeten?
Elektrotechniek en gebouwbeheer
Gereedschap
 - Installatie Totaal
Boorbeperkingen geen obstakel meer voor bodemenergie
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
GROHE AquaBooster bespaart water in hospitalitysector
Sanitair
 - Installatie Totaal
Geberit CleanLine30 douchevloergoot bekroond
Sanitair
 - Installatie Totaal
CO₂-Impact calculator, direct inzicht in kosten en CO₂-uitstoot
Software
 - Installatie Totaal
ABB introduceert magneetvrije IE6-motor voor explosiegevaarlijke omgevingen
Meet- en regeltechniek
 - Installatie Totaal
Envistar Flex-serie verder uitgebreid
Ventilatie en luchtbevochtiging
Verwarming en koeling