Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
TPSB ECOWATT

S&P introduceert extreem compacte dakventilatoren

Om voor iedere toepassing een oplossing te kunnen bieden produceert Soler & Palau meer dan 400 verschillende modellen dakventilatoren. Ter uitbreiding van het programma heeft S&P extreem compacte dakventilatoren aan haar pakket toegevoegd.

De nieuwe TPSB ECOWATT gelijkstroom ventilatoren zijn beschikbaar voor capaciteiten van 400 tot 1.400 m3/h. De beschikbare voetmaten zijn 300x300 en 435x435 mm, waardoor deze ventilatoren in veel gevallen op bestaande dakopstanden passen.

De aansluitdoos is voorzien van een ingebouwde werkschakelaar, en inwendig is een potmeter voorzien waarmee het toerental kan worden ingesteld. Een afstandsbediening is dus niet nodig. Ook kan, indien gewenst, eenvoudig met een extern 0-10V signaal het toerental worden bepaald. Vanzelfsprekend zijn alle gebruikelijke toebehoren beschikbaar, zoals (geluiddempende) dakopstand, dakopstand voor schuine daken en een terugslagklep. Uit voorraad leverbaar.

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Caleffi lanceert CALEFFI XL voor krachtige vuil- en magnetietafscheiding in grote HVAC-installaties
Ventilatie en luchtbevochtiging
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
H-Pack R290: krachtige warmtepomp voor binnenopstelling, zonder buitenunit
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Megapress: totaaloplossing voor dikwandig staal
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Brandveilige montage van elektronica, elektra en leidingen
Elektrotechniek en gebouwbeheer
 - Installatie Totaal
Strada Hybrid: dé convector voor warmtepompinstallaties
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
HTS401: nauwkeurige meting van temperatuur en luchtvochtigheid
Meet- en regeltechniek
 - Installatie Totaal
Carrier introduceert AquaEdge 19MV4 voor koeling van AI-datacenters
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
STIEBEL ELTRON trainingen: van installatie tot storingsanalyse op afstand
Verwarming en koeling