Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
IT20230503 Anjo

Prefab plakplaat van Anjo

Anjo introduceert een nieuwe serie prefab plakplaten; tijdbesparing en gemak bij plaatsing van accessoires op het dak!

Anjo heeft de Vent-Alu serie uitgebreid met een Prefab plakplaat met geïntegreerde rondel dakbedekking.

De geïntegreerde rondel dakbedekking van de Prefab plakplaten zorgt voor tijdbesparing bij plaatsing. Er is geen open vuur nodig waardoor de plakplaat veilig te verwerken is.

De dubbelwandige geïsoleerde plakplaten hebben dezelfde maatvoering als de standaarduitvoering en zijn geschikt voor alle ontluchtingskappen, windgedreven ventilatoren en kabeldoorvoeren uit de Anjo Vent-Alu 3000 serie.

De rondel dakbedekking is gemaakt met Resitrix SK W, eenvoudig te gebruiken op een APP en SBS ondergrond. Daarnaast komen binnenkort Prefab plakplaten met een rondel Bitumen SBS en Amerikaanse EPDM. In overleg kan een alternatieve rondel dakbedekking geïntegreerd worden.

De plakplaat is dubbelwandig geïsoleerd met een vlamvertragende en vlamdovende EPS isolatie, is damp- en luchtdicht aan te sluiten en is onderdaks te verlengen.

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Compacte krachtpatser voor vraaggestuurde WTW-ventilatie
Ventilatie en luchtbevochtiging
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Vernieuwde aanwezigheidsmelder 870551 G3 van Lumiko
Elektrotechniek en gebouwbeheer
 - Installatie Totaal
Nijburg deelt kennis met Lunch & Learn op VSK+E
Elektrotechniek en gebouwbeheer
Ventilatie en luchtbevochtiging
 - Installatie Totaal
Warme elegantie in de badkamer met Hotbath Tuscan Bronze
Sanitair
 - Installatie Totaal
Ontkoppelingsmembraan met vloerverwarming
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Nieuwe PRO dimmer: smart dimmen (nu ook leverbaar met hub)
Elektrotechniek en gebouwbeheer
 - Installatie Totaal
Labelvrije composietmortel voor zware bevestigingen
Gereedschap
 - Installatie Totaal
E+E lanceert de nieuwe HTS401 vocht & temperatuursensor
Meet- en regeltechniek