Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
IT20220613 Go

Op zoek naar tijdelijke uitbreiding van jouw personeel?

Voor veel bedrijven in de koude- en klimaattechniek zijn de zomermaanden een drukke periode. Een goed werkend koude- of klimaatsysteem is dan juist van essentieel belang. Ook nieuwbouw of revisie wordt dan mogelijk omdat juist in de bouwvak uw klant hier de ruimte voor heeft. Ervaart u deze drukte ook in de zomer en zou u daarom wel wat extra inzet kunnen gebruiken. Opleidingscentrum GO° en uitvoeringspartner Aeres Tech kunnen u hier een helpende hand in bieden.

Als Opleidingscentrum GO° bieden wij u de mogelijkheid om in de zomerperiode onze ervaren trainers, die ook beschikken over de nodige praktijkervaring, in te huren als tijdelijke uitbreiding op uw uitvoeringscapaciteit.

Voor uw bedrijf dus een mooie gelegenheid om met ervaren trainers tijdelijk uw capaciteit uit te breiden. Voor onze trainers een mooie kans om hun praktijkervaring te verrijken hetgeen zij weer kunnen toepassen in hun opleidingen en trainingen. En uiteraard kunnen uw medewerkers tijdens het werk vragen stellen aan de trainers om hun eigen kennis te verrijken.

Overigens is het ook mogelijk dat u in deze periode, indien u juist een rustige periode ervaart op uw bedrijf, gebruik te maken van onze opleidingsfaciliteiten. Samen met u kunnen we dan kijken of we in de vermelde weken een opleidingstraject kunnen organiseren. Dat kan zowel op onze locatie als bij u intern.

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Een slimme dimmer met een stijlvol display
Elektrotechniek en gebouwbeheer
 - Installatie Totaal
JA Solar introduceert nieuwe batterijoplossingen en TOPCon-modules
Zonne-energie
 - Installatie Totaal
Condair DL voldoet aan BREEAM-eisen voor adiabatische bevochtiging
Ventilatie en luchtbevochtiging
 - Installatie Totaal
Inregelen? Dat doet de verdeler voortaan zelf
Meet- en regeltechniek
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Eén slim systeem voor duurzaam comfort
Meet- en regeltechniek
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Vloerverwarmingssystemen voor renovatie geschikt bij beperkte opbouwhoogte
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
SCHELL ontvangt twee German Brand Awards voor sanitairtechniek en digitale armaturen
Sanitair
 - Installatie Totaal
Henco Pro-Flow Manifold zet nieuwe standaard voor sanitaire verdelerunits
Verwarming en koeling