Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
Pb SBT ACVATIX ZES WEG 2016 GROOT

Nieuwe Siemens Acvatix 6-weg regelkogelkraan

Dankzij zijn speciale ontwerp vervangt één 6-weg regelkogelkraan 4 conventionele afsluiters (inclusief aandrijvingen) in een 4-pijps klimaatplafond. Aangezien er slechts één aandrijving aanwezig is, wordt hierbij maar één enkel datapunt in beslag genomen. Eenvoudigere installatie, inbedrijfstelling en bekabeling alsmede kleinere afmetingen reduceren de complexiteit van de installatie en zorgen voor lagere kosten.

De nieuwe 6-weg regelkogelkranen van Siemens zijn voorzien van een ingebouwde drukontlasting die werkt bij gesloten toestand van de afsluiter (d.w.z. er is geen vraag naar verwarming of koeling). Dit voorkomt over- of onderdruk en daarmee schade aan het klimaatplafond. Daarnaast zijn de afsluiters luchtbel- en waterdicht conform EN12666-1, klasse A.

De goed afgestemde Kvs-waarden van de 6-weg regelkogelkranen maken een flexibele engineering mogelijk, waardoor ook voor grote ruimten en grote koel/verwarmingsvraag de passende afsluiter kan worden gekozen. Door de Kvs-waarden nauwkeurig af te stemmen op de stromingseisen, ontstaat er een zeer hoge energie-efficiëntie. Dankzij diverse schroefverbindingen kunnen de regelkogelkranen zonder extra verloopstukken op pijpen van verschillende afmetingen worden gemonteerd. De afsluiters zijn leverbaar met additionele binnen- of buitendraadkoppelingen; het gebruik van schroefkoppelingen van andere fabrikanten is eveneens mogelijk. 

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Nieuwe R290-warmtepompen van Haier verkrijgbaar
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Sanifos 280: ondergrondse opvoerinstallatie voor het hele huis
Sanitair
 - Installatie Totaal
Drinkwaterbeheer geïntegreerd in de douche
Sanitair
 - Installatie Totaal
KEMPER TRESOR: Het vandalismebestendige, robuuste voedingsstation voor water en stroom
Sanitair
Elektrotechniek en gebouwbeheer
 - Installatie Totaal
Jaga Briza verwelkomt twee nieuwe designlijnen: Waveline en Woodline
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Comfortgerichte warmte met infrarood warmtestralers
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Defecte onderdelen krijgen nieuwe waarde via Rensa Refurbished
Ventilatie en luchtbevochtiging
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Levenslange productgarantie Brigon en Kane
Meet- en regeltechniek