Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
Advertorial Uniflexplus RV woonkamer 2

Nieuw van Vent-Axia B.V. – Het Uniflexplus+ RV regelbare ventiel

Op de afgelopen editie van Installatie Vakbeurs in Hardenberg hebben we met succes ons nieuwe Uniflexplus+ RV regelbare ventiel geïntroduceerd.

Net als de andere componenten van het flexibele luchtverdeelsysteem, is dit in eigen huis ontwikkelde ventiel gericht op gemak voor de installateur en hoog comfort voor de bewoner. Het combineert een snelle installatie, een luchtdichte verbinding en unieke geluidsarme prestaties dankzij lage weerstanden.

Het ventiel is geschikt voor zowel luchttoevoer als luchtafvoer tot 75m³/h en beschikt over 26 vergrendelbare standen voor de instelling van luchtvolumes. De installatie en inregeling zijn dan ook letterlijk in een handomdraai geregeld. Er kan gekozen worden uit een standaard versie of één van de twee designontwerpen, zodat het ventiel perfect aansluit bij het interieur van de woning.

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Nieuwe software laat monteurs werken met spraak en foto's
Software
 - Installatie Totaal
Toekomstbestendige luchtbehandeling met natuurlijk koudemiddel R290
Ventilatie en luchtbevochtiging
 - Installatie Totaal
NIBE introduceert compacte 5 kW-monoblockwarmtepomp met R290
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Airco als (bij)verwarming, is dat een goed idee?
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Verlaag uw energieverbruik met de GREE Hombask warmtepompboiler
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
De nieuwe warmtepomp ATAG Energion is onthuld
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Betrouwbaar afsluiten met 10 jaar garantie: de WESER stopkranen van KEMPER
Sanitair
 - Installatie Totaal
Sanicompact maakt een toilet mogelijk in elke ruimte
Sanitair