Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
IT20260521 Kleventa WEB

Klaar voor elk project, met de warmtepompen van Tulip Next

De Tulip Next warmtepompen bieden installatieprofessionals een breed inzetbare oplossing voor duurzame verwarming, koeling en tapwater. De serie bestaat uit vier monoblock-modellen: 6.1, 12.3, 18.3 en 50.3. Zo is er voor uiteenlopende woninggroottes, utiliteitsprojecten en warmtebehoeften altijd een passende capaciteit beschikbaar.

Alle modellen werken met R290-koudemiddel waardoor u profiteert van een hoog rendement en bijdraagt aan een duurzame toekomst. Met een maximale uitlaatwatertemperatuur van 75°C zijn de mogelijkheden voor verwarmen en koelen breed inzetbaar. 

Voor een complete installatie levert Tulip ook buffervaten van 50 tot 1000 liter. Deze zorgen voor een stabieler systeem, minder schakelmomenten en meer comfort. De boilervaten zijn verkrijgbaar van 100 tot 1000 liter en geschikt voor efficiënte tapwateroplossingen. Zo biedt Tulip een compleet assortiment voor toekomstbestendige installaties.

Ook interessant
 - Installatie Totaal
FlexLine®: schroefloos energiedistributiesysteem
Meet- en regeltechniek
 - Installatie Totaal
Nieuwe R290-warmtepompen van Haier verkrijgbaar
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Sanifos 280: ondergrondse opvoerinstallatie voor het hele huis
Sanitair
 - Installatie Totaal
Drinkwaterbeheer geïntegreerd in de douche
Sanitair
 - Installatie Totaal
KEMPER TRESOR: het vandalismebestendige, robuuste voedingsstation voor water en stroom
Sanitair
Elektrotechniek en gebouwbeheer
 - Installatie Totaal
Jaga Briza verwelkomt twee nieuwe designlijnen: Waveline en Woodline
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Comfortgerichte warmte met infrarood warmtestralers
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Defecte onderdelen krijgen nieuwe waarde via Rensa Refurbished
Ventilatie en luchtbevochtiging
Verwarming en koeling