Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
IT202007 ITHO Daalderop web

ITHO Daalderop breidt serie grondgebonden warmtepompen uit

Itho Daalderop breidt haar serie grondgebonden warmtepompen WPU uit met een 6,5 kW en 7,5 kW variant. De WPU 5G-serie onderscheidt zich met schoon water als bron, een 2-in-1 condensorprincipe, standaard gelijkstroompompen en een voorraadvat dat samen met de warmtepomp in een fraai vormgegeven omkasting wordt toegepast.

De vermogens 6,5 kW en 7,5 kW van de WPU-lijn werden nog onder de 4G-serie geproduceerd. Nu deze ook in de 5G-variant beschikbaar zijn, zal de WPU 4G per 1 juli uitgefaseerd worden. De WPU 5G met 7,5 kW vermogen beschikt tevens over een elektrisch element. Hierdoor heeft deze warmtepomp een groter toepassingsbereik.

Hoogste rendement in de markt

De WPU 5G is de best presterende grondgebonden warmtepomp die er op dit moment verkrijgbaar is. De warmtepomp WPU 5G gebruikt schoon water in de bron. Dat betekent dat er geen chemicaliën in de bron gebruikt worden. Een ander voordeel hiervan is dat de pomp minder weerstand heeft, wat resulteert in een nog hoger rendement. Tevens kan de WPU 5G tijdens koelbedrijf warm tapwater maken. Dit houdt in dat ook het rendement op tapwater ongekend hoog is.

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Scoor deze zomer gratis GROHE merchandise bij elke klus
Sanitair
 - Installatie Totaal
Taconova mengautomaat NovaMix Compact
Sanitair
 - Installatie Totaal
Midea Solstice brengt AI en comfort samen
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Renovatieproject Arendshorst Assen: duurzame vloerverwarming met Hoppenbrouwers Veendam
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Kies R-455A voor zowel positieve als negatieve koeling
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
De juiste Sanibroyeur voor elke renovatie
Sanitair
 - Installatie Totaal
Techniek die kloppen moet: Arthur en Reemondo over de WPL-A
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Nordis airco en warmtepompen: krachtig, stil en installateursvriendelijk
Verwarming en koeling