Geen plek te gek voor de stille HRU 300 en HRU 375
Itho Daalderop heeft twee nieuwe WTW-units, die op talloze manieren geïnstalleerd kunnen worden: de HRU 300 en HRU 375. Beide WTW-units zijn beschikbaar met vorstklep daarom noemen we de unit HRU 300V en HRU 375V. Flexibeler dan ooit, met grootse prestaties en in een moderne slanke vormgeving.
Ultieme flexibiliteit met hoge prestaties
Met een breedte van slechts 60 centimeter presenteren de HRU 300 en HRU 375 uitermate goed op het gebied van warmteterugwinning en geluid. De balansventilatiesystemen zijn bovendien zo ontworpen, dat ze zowel aan het plafond, aan de wand als in het knieschot gemonteerd kunnen worden. Dankzij de droogsifon is het zelfs mogelijk om de units direct op de vloer te plaatsen! Deze variëteit in montagemogelijkheden maakt de HRU 300 en HRU 375 uitermate geschikt voor toepassing in zowel bestaande als nieuwbouwwoningen.
Duurzaam, gezond en comfortabel
De HRU 300 en HRU 375 voeren evenveel schone gefilterde buitenlucht toe als dat zij vervuilde binnenlucht afvoeren. Hierbij wordt de warmte (of koelte) van de afvoerlucht teruggewonnen en weer afgedragen aan de toevoerlucht. Dankzij de ingebouwde vochtsensor reageert het systeem automatisch bij douchegebruik. Daarnaast kan door het optioneel toepassen van CO2-sensoren vraaggestuurd geventileerd worden. Op deze manier wordt een duurzaam, gezond en comfortabel binnenklimaat geborgd.
- Capaciteit: 300 m³/h bij 200 Pa en 375 m³/h bij 200 Pa
- Constant volume ventilatoren
- Hoog thermisch rendement
- Laag geluidsniveau
- Unieke aansluitmogelijkheden achter het knieschot, op de vloer of aan het plafond/de wand
- Uniek filterconcept
- Voorzien van droogsifon
- Inbedrijfstellen via de Itho Daalderop Service-app
De vraaggestuurde ventilatiesystemen DuoZone (Reno) en QuattroZone kunnen direct op de HRU 300 en HRU 375 worden aangesloten.
Lees hier meer.