Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
IT20230911 Dejatech 650x383pixels

Eigenaren appartementencomplexen opgelet: bewezen constante besparing met de Hybride COnnect2

De besparing van de Hybride COnnect2 heeft zich in de afgelopen jaren bewezen. Vanaf de installatie in appartementencomplex Laaghuissingel te Venlo monitort Alutherm Heating maandelijks het verbruik. Aan de hand van verkregen gegevens blijkt dat voor de Hybride COnnect2 een sleutelrol is weggelegd tot verduurzaming.


De berekening van het rendement en de CO2-reductie is een voortdurend proces. We kunnen inmiddels, na enkele jaren met diverse stookseizoenen, concluderen dat door de slimme regeling van ons systeem de energiebesparing en de CO2-reductie is gestegen. De primaire energiebesparing is toegenomen van 29% tot 37%. Voor het behalen van de klimaatdoelen betekent dit een CO2-besparing van 24% tot 33%.

Ons product is gericht op de toekomst door verduurzaming van bestaande gebouwen in de utiliteit, industrie, scholen, hotels, tuincentra en zorgcomplexen. Gebouwen die niet zondermeer voor 100% van het gas af kunnen.

Verduurzaming is inmiddels een internationaal thema. Vanuit de EU wordt de druk om de CO2-uitstoot te verminderen verhoogd. Warmteopwekking middels de Hybride COnnect2 samen met een LG Buiten unit is hiervoor een oplossing.

Wij vertellen u graag meer over de succesvolle inzet van onze Hybride COnnect2 op de Vakbeurs Energie, stand nummer 7.D028 (10 t/m 12 oktober 2023).

Ook interessant
 - Installatie Totaal
HTS401: nauwkeurige meting van temperatuur en luchtvochtigheid
Meet- en regeltechniek
 - Installatie Totaal
Carrier introduceert AquaEdge 19MV4 voor koeling van AI-datacenters
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
STIEBEL ELTRON trainingen: van installatie tot storingsanalyse op afstand
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Ondersteuning bij de overstap: Easy Pro World
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
InLine 200XL + 100L: twee functies, één vat
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Gestapelde bouw slimmer verduurzamen
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
De R290-generatie van Nefit Bosch
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Bosch Compress 3800i: de allround monoblock
Verwarming en koeling