Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
IT202004 Triple Solar

Duurzaam koelen met de Triple Solar PVT-warmtepomppanelen

Om gebouwen effectief en duurzaam te kunnen koelen met de warmtepomp, introduceert Triple Solar de koelunit. Het is nu mogelijk om actief te koelen met een NIBE water/water warmtepomp en de Triple Solar PVT-panelen.

In deze unieke koelunit worden de bron en het afgiftesysteem omgekeerd, zodat de ruimte actief wordt gekoeld door de warmtepomp met de compressor. De benodigde elektrische energie komt uit de eigen Triple Solar PVT-warmtepomppanelen.

Cees Mager, oprichter en CEO van Triple Solar: “Het unieke aan deze koelunit is tweeledig. Naast duurzaam verwarmen, kan er nu ook duurzaam worden gekoeld. Bovendien is het systeem volledig in-house ontwikkeld door ons eigen Triple Solar-team”.

Triple Solar produceert en assembleert haar PVT-panelen in een eigen PVT-zonnepanelenfabriek in Wolvega, Friesland.

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Scoor deze zomer gratis GROHE merchandise bij elke klus
Sanitair
 - Installatie Totaal
Taconova mengautomaat NovaMix Compact
Sanitair
 - Installatie Totaal
Midea Solstice brengt AI en comfort samen
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Renovatieproject Arendshorst Assen: duurzame vloerverwarming met Hoppenbrouwers Veendam
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Kies R-455A voor zowel positieve als negatieve koeling
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
De juiste Sanibroyeur voor elke renovatie
Sanitair
 - Installatie Totaal
Techniek die kloppen moet: Arthur en Reemondo over de WPL-A
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Nordis airco en warmtepompen: krachtig, stil en installateursvriendelijk
Verwarming en koeling