Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
Familie Warmtepomp2

Duurzaam & gasloos met de Ferroli RVL-I Plus warmtepomp en AQUA-1 Plus warmtepomp boiler

Ferroli is de eerste totaalleverancier van klimaattechnologie in Nederland klaar voor de toekomst met een compleet en duurzaam programma. Met de Ferroli state-of-the-art warmtepomp en warmtepomp boiler haalt u een bijzonder duurzaam duo in huis voor een zeer interessante prijs. Een perfecte oplossing voor gasloos.

Het afgelopen jaar is de RVL-I Plus warmtepomp uitvoerig getest in het veld en de testen bewijzen dat het een ijzersterke en vooral super-efficiënte warmtepomp is. De RVL-I Plus warmtepomp heeft:

• Het hoogst verkrijgbare energy label, de RVL-I Plus van 7 kW heeft energielabel A+++, vergelijkbare pompen met dit type hebben A++;
• ZUBADAN inverter techniek, 100% verwarmingscapaciteit tot -15oC, kan dus perfect als hoofdverwarming en is uiteraard geschikt voor koeling
• Modulerend op de compressor en de ventilator!! De warmtepomp is bovendien erg stil door de speciale ventilator techniek;
• Bij weersomstandigheden van -10oC nog steeds 60oC temperatuur afgifte zonder elektrische bijverwarming;
• Een zeer mooie SCOP waarde;
• Een waterzijdige aansluiting (geen STEK nodig) op elk afgifte systeem;
• Standaard een hybride protocol en toepasbaar met elk type ketel.
• Zeer stil door speciale aandacht voor geluidsproductie. Daarnaast heeft Ferroli een nachtmodus ontwikkeld om het geluidsniveau indien noodzakelijk verder terug te dringen.

Door de combinatie RVL-I Plus warmtepomp met de AQUA-1 Plus warmtepomp boiler hoeft de RVL-I warmtepomp niet ingezet te worden om sanitair water op te warmen.

Deze warmtepompboiler is compleet voorbereid op werking met zonnecollectoren en ook voor communicatie met PV panelen.

Ook interessant
 - Installatie Totaal
JA Solar introduceert nieuwe batterijoplossingen en TOPCon-modules
Zonne-energie
 - Installatie Totaal
Condair DL voldoet aan BREEAM-eisen voor adiabatische bevochtiging
Ventilatie en luchtbevochtiging
 - Installatie Totaal
Inregelen? Dat doet de verdeler voortaan zelf
Meet- en regeltechniek
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Eén slim systeem voor duurzaam comfort
Meet- en regeltechniek
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Vloerverwarmingssystemen voor renovatie geschikt bij beperkte opbouwhoogte
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
SCHELL ontvangt twee German Brand Awards voor sanitairtechniek en digitale armaturen
Sanitair
 - Installatie Totaal
Henco Pro-Flow Manifold zet nieuwe standaard voor sanitaire verdelerunits
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
DUCO introduceert vier ventilatieventielen voor verschillende toepassingen
Ventilatie en luchtbevochtiging