Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
IT20220921 ANJO

Anjo presenteert haar nieuwste ontwikkeling tijdens Daken en Zaken

Tijdens de beurs Daken en Zaken op donderdag 3 november 2022 in Gorinchem wordt de nieuwste ontwikkeling van Anjo voor het eerst in Nederland getoond. Bezoek Anjo op stand 101.

Vorig jaar presenteerde Anjo de nieuwe, dubbelwandige kabeldoorvoer op de beurs. En ook dit jaar zullen zij een nieuw innovatief product presenteren, waarmee het productgamma van Anjo nog completer wordt.
Het product zal uit voorraad leverbaar worden, maar kan op aanvraag aangepast worden aan de aanvullende wensen van de klant.

Bij de ontwikkeling is veel aandacht besteed aan de circulariteit en sustainability. Het product is opgebouwd uit herbruikbare metalen en kunststoffen, is geheel demonteerbaar en alle onderdelen zijn volledig te recyclen, met weinig tot geen verlies aan kwaliteit van de grondstoffen.

Benieuwd naar dit nieuwe innovatieve product? Bezoek Anjo op stand 101, hier kunt u het eerste model zien en ze zullen u er alles over vertellen!

Ook interessant
 - Installatie Totaal
R Floorzz dringt faalkosten terug met prefab vloerverwarming
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
ATAG Interion: dé hybride warmtepomp zonder buitenunit
 - Installatie Totaal
Saniboost Smart zorgt voor constante waterdruk in huis
Sanitair
 - Installatie Totaal
Het belang van een legplan
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Defect onderdeel? Weggooien of inleveren?
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Webinar: comfortabel binnenklimaat met klimaatplafonds en -eilanden
Ventilatie en luchtbevochtiging
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Protherm kogelkranen
Sanitair
 - Installatie Totaal
Mini inbouwspots perfect geschikt voor veranda en overkapping
Elektrotechniek en gebouwbeheer