Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
APPLICATIE ZW ELAST O FOAM PLAFOND WAND klein

Zwaluw Elast-O-Foam sluit bewegende voegen luchtdicht af

Door de combinatie van een uitstekende hechting, hoge luchtdichtheid en een hoge isolatiewaarde, is Zwaluw Elast-O-Foam een logische keuze bij het realiseren van energieneutrale of energieopwekkende gebouwen.

Zwaluw Elast-O-Foam is speciaal ontwikkeld voor het thermisch isoleren en naadloos afdichten van bewegende voegen rondom raam- en deurkozijnen. Dit schuim is ook zeer geschikt voor het maken van luchtdichte aansluitingen tussen scheidingswanden, plafonds en vloeren, of bij het doorvoeren van leidingen en pijpen. De uitstekende hechting, hoge luchtdichtheid en hoge isolatiewaarde maken Zwaluw Elast-O-Foam een logische keuze bij het realiseren van energieneutrale of energieopwekkende gebouwen. Dit product is door de blijvende elasticiteit ook bij uitstek geschikt voor het afdichten van meer beweegbare voegen, zoals plafondaansluitingen. Zwaluw Elast-O-Foam is herkenbaar aan de superwitte kleur.

Luchtdichtheid getest

Zwaluw Elast-O-Foam is getest op luchtverlies tot 1050 Pa volgens de EN1026 en EN12114 norm. Daarmee is het tevens de meest elastische thermische isolator met de hoogste resultaten voor luchtverlies die momenteel verkrijgbaar is. Ook de geluidsisolatie is uitstekend. Geluidsdichtheid is getest volgens EN ISO 10140 met een geluidsreductie van ≥ 63 dB. Zwaluw Elast-O-Foam heeft eveneens een A+ label voor het VOC-gehalte.

Naast Zwaluw Elast-O-Foam is ook de Zwaluw Hybriseal® 306 Coating getest op luchtverlies tot 1050 Pa volgens de EN1026 en EN12114 norm. Bij deze twee producten is geen meetbaar luchtverlies gemeten. Ze zijn uitstekend complementair te gebruiken en beide terug te vinden in het assortiment Duurzaam Luchtdicht Bouwen op de Den Braven-website.

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Schoon systeemwater begint met effectieve filtratie
Sanitair
 - Installatie Totaal
IV Produkt klaar voor de toekomst met R290
Ventilatie en luchtbevochtiging
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Zendure introduceert Agentic HEMS voor autonoom energiebeheer thuis
Elektrotechniek en gebouwbeheer
 - Installatie Totaal
Installateurs krijgen extra route voor verduurzamen bestaande woningen
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Hisense introduceert M-serie propaan warmtepompen voor hybride en all-electric
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Kies voor krachtig klimaatcomfort met de GREE Airy
Ventilatie en luchtbevochtiging
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
STULZ introduceert nieuwe TelAir 4 en WallAir 4 voor kritieke infrastructuur
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
REMKO presenteert zich op GET Nord
Verwarming en koeling