Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
IT20231013 Wisselschakeling Eco Dim11 650x383

Wisselschakeling creëren met meerdere dimmers: de ECO-DIM.11

Met de ECO-DIM.11 kunt u een wisselschakeling creëren met 2 tot 20 dimmers. De dimmer is geschikt voor lampengroepen van 0-250W led.

Wisselschakeling met ≥2 dimmers

De meeste led dimmers in de markt zijn alleen geschikt voor een wisselschakeling met een dimmer en een aan/uit schakelaar. Met de ECO-DIM.11 maakt u een wisselschakeling met meerdere dimmers. Op deze manier kunt u uw lampengroep dimmen vanaf meerdere plekken. Buiten deze unieke eigenschap om heeft deze wisseldimmer nog veel meer te bieden.

Optimale dimbaarheid en lichtstabiliteit

Met de ECO-DIM.11 haalt u de beste dimbaarheid en lichtstabiliteit uit iedere led lamp. De dimmer beschikt namelijk over een handmatige MIN en automatische MAX afstelling. Hiermee zorgt u voor stabiel licht in het hoogste en laagste lichtniveau. Verder is de ECO-DIM.11 geschikt voor alle A-merken afdekmateriaal. Hierdoor kunt u altijd uw favoriete merk gebruiken.

Vernieuwd design

De ECO-DIM.11 heeft als één van de eerste dimmers het vernieuwde EcoDim design. Dankzij de nieuwe vierkante vorm sluiten alle merken afdekmaterialen nog feillozer aan op de dimmerplaat. Daarnaast geven de streepjes in de 4 schroefgaten exact het midden aan, zodat u eenvoudig de dimmer waterpas kunt installeren. Hiermee is automatisch ook uw afdekmateriaal waterpas.

Bekijk de ECO-DIM.11 nu!

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Met de TacoFlow3 circulatiepompen behoort vastlopen tot het verleden
Meet- en regeltechniek
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Lucht-water warmtepompen: STIEBEL ELTRON WPL-A series
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
SHZ LCD boilers: maximale flexibiliteit in de praktijk
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Jaga introduceert Vertilina Hybrid: verticale radiator die ook kan koelen
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
ATAG iQ: de nieuwe generatie cv-ketel
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Servicewelt: ondersteuning die verder gaat dan het toestel
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
De vernieuwde Lumiko 870472 Eco Sensor met zwarte lens
Elektrotechniek en gebouwbeheer
 - Installatie Totaal
Sanicompact Comfort ECO+ als complete toiletoplossing
Sanitair