Serie zwarte badkameraccessoires van Geesa
Zwart is trendy! De ingetogen, matzwarte Nemox Black collectie van Geesa is dan ook helemaal van nu. Ondanks het bescheiden design, springen de accessoires in het oog, want de matzwarte kleur zorgt voor een mysterieus en spannend contrast in de badkamer en het toilet.
Interieurtrends
De strakke, sobere Nemox Black accessoires passen binnen de trend van minimalistische badkamers: een krachtig ontwerp zonder opsmuk, met rechte lijnen en een eenduidige vormentaal. Daarbij voelen de zwarte accessoires zich ook thuis binnen andere interieurtrends, zoals de toepassing van natuurlijke materialen en het gebruik van planten in sanitaire ruimtes. Zwart combineert namelijk mooi met hout, natuursteen en groen, maar is vanzelfsprekend ook prachtig in combinatie met wit.
Hoogwaardige collectie
De Nemox Black accessoires zijn vervaardigd van RVS en hebben een hoogwaardige, matzwarte finish gekregen. De Black collectie bestaat uit een handdoekring, badgreep, wandhanddoekhouders, toiletborstelhouder, haakjes en een toiletrolhouder met én zonder klep. Een bijzondere toevoeging aan deze collectie is de matzwarte scheerspiegel. Deze éénarmige, ronde spiegel kan aan de wand worden bevestigd en is tot drie keer vergrotend. Geesa geeft twee jaar garantie op de Nemox Black collectie, die verkrijgbaar is vanaf oktober 2017.