Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
2021 02 24 Building Connectivity Newsletter Installatie Totaal 650x383px

DEOS AG: oplossingshighlights 2021 voor gebouwen, die inspireren

Onder de campagnetitel "Building Connectivity '21" toont DEOS AG de in dit jaar nieuwe product- en oplossingshighlights rondom de intelligente gebouwenautomatisering en richt zich meer op de eenvoudige TGA-systeemintegratie en de connectiviteit in het gebouw.

Passend bij de start van ISH digital 2021 van 22 tot 26 maart 2021 publiceert DEOS AG nieuwe producten, oplossingen, services en unieke verkoopargumenten. Daarbij worden moderne IoT-/cloud-oplossingen gecombineerd met gevestigde MSR-techniek, om voor systeemintegratoren een nog duidelijkere tijdsbesparing te bereiken. Een andere highlight: de presentatie van de nieuwe DEOD DDS-controller - waarschijnlijk momenteel de krachtigste DDC-hardware op de markt waarmee DEOS-partners hun workflow in gebouwenprojecten nog efficiënter en veiliger kunnen vormgeven.

Geïnteresseerden kunnen zich bij de gratis DEAO-webinars en op de ISH digital beurssite laten informeren. Daar krijgt u uitgebreide informatie en de mogelijkheid direct contact op te nemen met de DEOS-experts.

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Tibber introduceert Smart Battery voor beter benutten van thuisopslag
Zonne-energie
 - Installatie Totaal
Veiligheidsvoorzieningen beschermen drinkwater
Sanitair
 - Installatie Totaal
Giesen Elektro: van familiebedrijf naar slimme verlichting
Elektrotechniek en gebouwbeheer
 - Installatie Totaal
GROHE op VSK+E: deals, nieuwe producten en installatiecompetitie
Sanitair
 - Installatie Totaal
Verdiepte inbouwspots met hoogwaardige driver
Elektrotechniek en gebouwbeheer
 - Installatie Totaal
De douchegoot die comfort, kwaliteit en design perfect combineert
Sanitair
 - Installatie Totaal
ECONEXT® Modus Warmtepompdakkap met verstelbare dakopstand
Ventilatie en luchtbevochtiging
 - Installatie Totaal
VTE Smarter Solutions introduceert compleet KIWA-gecertificeerd leidingsysteem
Verwarming en koeling