Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
BIM 5

DELABIE werkt met BIM

De bestanden zijn vrij te downloaden op onze website: www.delabiebenelux.com op de betreffende productpagina’s. Twee formaten zijn beschikbaar: REVIT en IFC.

Een lijst van de beschikbare BIM-objecten is te raadplegen op: www.delabiebenelux.com/nl/onze-diensten/bim-bestanden Naast een grafische 3D voorstelling, integreren de « slimme » objecten belangrijke technische gegevens van het product.

BIM (Building Information Model) is een werkmethodiek die volop in ontwikkeling is, en die vanaf de ontwerpfase van het gebouw, toelaat alle belanghebbenden te raadplegen, de risico’s op fouten te beperken en de kosten te verlagen.

Met een virtueel model van het project laat BIM toe het gebouw op te trekken en te beheren gedurende de volledige levensduur. Dit proces is reeds wijd verspreid in de Verenigde Staten en de Angelsaksische landen, en zal geleidelijk verplicht worden gesteld inzake overheidsopdrachten.

Als historische partner van beslissers in utiliteiten en de zorgsector, heeft DELABIE een aanbod ontwikkeld dat bestaat uit 5 assortimenten, en dat de mogelijkheid biedt aan de verschillende eisen en verwachtingen van onze klanten en voorschrijvers te beantwoorden:

- Kranen voor utiliteiten
- Kranen voor ziekenhuizen en zorginstellingen
- Toegankelijkheid en hygiëne accessoires
- Sanitaire toestellen in RVS
- Specifieke kranen

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Schoon systeemwater begint met effectieve filtratie
Sanitair
 - Installatie Totaal
IV Produkt klaar voor de toekomst met R290
Ventilatie en luchtbevochtiging
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Zendure introduceert Agentic HEMS voor autonoom energiebeheer thuis
Elektrotechniek en gebouwbeheer
 - Installatie Totaal
Installateurs krijgen extra route voor verduurzamen bestaande woningen
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Hisense introduceert M-serie propaan warmtepompen voor hybride en all-electric
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Kies voor krachtig klimaatcomfort met de GREE Airy
Ventilatie en luchtbevochtiging
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
STULZ introduceert nieuwe TelAir 4 en WallAir 4 voor kritieke infrastructuur
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
REMKO presenteert zich op GET Nord
Verwarming en koeling