Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
Bette Minimum Wannentraeger 01

Minimum support voor douchevloer

Bette heeft een nieuwe minimum support ontwikkeld voor een aantal series vlakke douchevloeren en douchebakken. De laaggeprijsde support vergemakkelijkt het werk van de installateur en bespaart arbeidstijd. Opbouwhoogtes zijn mogelijk vanaf 35 mm. Bijkomend voordeel: het geluidsniveau wordt verlaagd naar slechts 17 dB(A).

Bij nieuwbouwprojecten met veel badkamers worden vlakke douchebakken op betonnen vloeren geïnstalleerd, of op houten vloeren bij bijvoorbeeld renovaties van huurwoningen. De installatie moet vaak snel plaatsvinden en gemakkelijk, immers tijd is minder voorhanden en kost geld. Indien u bijvoorbeeld per badkamer tien minuten op de installatietijd kan besparen, dan is dit bij 50 badkamers een besparing van een volledige werkdag. Dus sneller klaar! Bij huurprojecten betekent dit minder overlast en huurders kunnen korter elders worden gehuisvest.

Volledig voorgemonteerd

De minimum support is gemaakt van polystyreen en is al volledig voorgemonteerd af fabriek. Op de bouwplaats hoeft alleen de verpakking worden verwijderd. Met behulp van het Bette afdichtingssysteem, gecertificeerd volgens DIN 18534-1, geschiedt de afdichting moeiteloos en gegarandeerd waterdicht. Daarna verlijmen met montagekit of andere lijm, 50 kilo aanbrengen en 24 uur laten uitharden: klaar!

Opbouwhoogten vanaf 35 mm

De nieuwe support is leverbaar voor de series vlakke douchevloeren BetteFloor en BetteFloor Side, vanaf 35 mm opbouwhoogte. Eveneens voor de douchebakken BetteUltra 25 vanaf 35 mm opbouwhoogte en BetteUltra 35 vanaf 40 mm opbouwhoogte.

Geluid slechts 17 dB(A)

Door de nieuwe support is de geluidsdruk lager, nl. slechts 17 dB(A). Hiermee wordt ruimschoots voldaan aan de norm van 24 dB(A) volgens DIN 4109 VDI4100. Zo hoeven mensen zich niet storen aan het douchegedrag van andere bewoners.

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Nexus roestvrijstalen oplossingen voor moderne energie-efficiënte woningen
Sanitair
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Alles voor waterkwaliteit HVAC-systeem in compacte Reflex Greenbox
Sanitair
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Ontmoet ROBOT Vloerverwarming op de VSK+E 2026
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Equans: “Refbuster levert ons veel gemak en tijdsbesparing bij het ontmantelen van installaties”
Ventilatie en luchtbevochtiging
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
ATAG lanceert hybride oplossing zonder buitenunit voor de Nederlandse zolder
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Viega op VSK+E: oplossingen voor energietransitie en drinkwaterhygiëne
Sanitair
 - Installatie Totaal
Werken over de grens: grip op meldingen en documenten
Software
 - Installatie Totaal
Compacte krachtpatser voor vraaggestuurde WTW-ventilatie
Ventilatie en luchtbevochtiging
Verwarming en koeling