Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht
Product photo Atlas PROCENTEC

Atlas gelanceerd op de Hannover Messe

Een grote menigte keek uit naar deze nieuwe oplossing en was om 14:00 uur aanwezig bij de stand van PROCENTEC. Na een korte terugblik op twintig jaar PROCENTEC en een bespreking van het ontwikkelingsproces mocht Managing Director Pieter Barendrecht de champagne ontkurken, waardoor het feest echt kon beginnen. De bezoekers reageerden zeer enthousiast en roemden het apparaat om haar innovativiteit.

Onmisbaar apparaat

Atlas bevat diverse interessante features, die het apparaat onmisbaar maken voor iedereen die binnen de industriële automatisering werkt aan het verminderen van downtime. Het heeft onder meer een dynamische interactieve Topologie, die alle apparaten binnen het netwerk laat zien en weergeeft hoe deze met elkaar zijn verbonden. Hierin is ook informatie over individuele apparaten te zien, waarbij gebruikt gemaakt wordt van statusiconen volgens de NAMUR standaard. Op deze manier wordt de gebruiker overzichtelijk geïnformeerd over alle (mogelijke) problemen binnen het netwerk. De Topologie kan worden gevisualiseerd in een universumstructuur of in de meer hiërarchische boomstructuur.


Een andere interessante functie is de Q-Factor. Dit is een scoringsmechanisme dat is opgebouwd uit alle aangesloten apparaten binnen het netwerk, maar er is ook een Q-Factor voor apparaten afzonderlijk. De Q-Factor toont een cijfer van 0 tot 5000 (volgens de automobielstandaard) of van 0 tot 100%. De Q-Factor kan uw netwerkstatus tevens tonen door middel van een stoplichtweergave, dit geeft een versimpeld overzicht van de netwerkkwaliteit in de vorm van drie kleuren.

Alle productkenmerken:

• Aanpasbaar dashboard
• Netwerktopologie
• Netwerken volgens universum- en boomstructuur
• Q-Factor
• Lijst van apparaten
• Stoplichtweergave
• Alarmnotificaties
• USB 2.0-ondersteuning
• Slot voor SD-kaart

Ook interessant
 - Installatie Totaal
HTS401: nauwkeurige meting van temperatuur en luchtvochtigheid
Meet- en regeltechniek
 - Installatie Totaal
Carrier introduceert AquaEdge 19MV4 voor koeling van AI-datacenters
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
STIEBEL ELTRON trainingen: van installatie tot storingsanalyse op afstand
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Ondersteuning bij de overstap: Easy Pro World
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
InLine 200XL + 100L: twee functies, één vat
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Gestapelde bouw slimmer verduurzamen
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
De R290-generatie van Nefit Bosch
Verwarming en koeling
 - Installatie Totaal
Bosch Compress 3800i: de allround monoblock
Verwarming en koeling