
Evosta 2 en Evosta 3 zijn dé energiezuinige circulatiepompen
Geplaatst op 19 februari 2025 door Redactie
Het vervangen van een circulatiepomp is zeer eenvoudig. Maar maak je ook altijd een energiezuinige keuze? De Evosta 2 en Evosta 3 van DAB Pumps bieden uitstekende opties voor zowel installateurs als consumenten die op zoek zijn naar betrouwbare en efficiënte circulatiepompen.
De Evosta 2 is ontworpen met het oog op betrouwbaarheid en gebruiksgemak. Deze pomp heeft een energie-efficiëntie-index (EEI) van ≤ 0,18, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Met een IPX5-beschermingsgraad is de Evosta 2 goed beschermd tegen water, wat de levensduur van de pomp verlengt. De pomp is beschikbaar in twee inbouwmaten, 130 en 180 mm, en heeft een roestvast stalen motorhuis, wat zorgt voor duurzaamheid en comfort. Bovendien is de bediening eenvoudig dankzij de interface met verlicht display en één insteltoets.
De Evosta 3 bouwt voort op de sterke punten van de Evosta 2 en voegt daar nog meer geavanceerde technologieën aan toe. Deze pomp biedt verbeterde energieprestaties dankzij een extra isolatieschaal die warmteverlies voorkomt. Deze circulatiepomp heeft ook een uitleesbaar display waarop de huidige stroomsnelheid, druk en stroomverbruik in wattage te zien zijn. Een andere handige functie is de automatische ontluchting, die het systeem binnen een minuut ontlucht door de Mode-knop drie seconden ingedrukt te houden. Zowel de Evosta 2 als de Evosta 3 heeft standaard een garantie van vijf jaar, wat de kwaliteit van het product onderstreept.
Voor zowel installateurs als consumenten bieden de Evosta 2 en Evosta 3 betrouwbare en energiezuinige oplossingen, die eenvoudig te installeren en te bedienen zijn. Het maken van een energiezuinige keuze was nog nooit zo gemakkelijk.
