
BINK Software en DGMR gaan samen
Geplaatst op 13 februari 2017 door Redactie
DGMR Software versterkt positie met overname BINK Software
Sinds 1 januari 2017 is BINK Software onderdeel van DGMR Software in Den Haag. Ingenieurs- en adviesbureau DGMR brengt met deze overname de technische rekensoftware voor milieu, bouw, installatie en duurzaamheid onder één dak.
Al jarenlang maakt DGMR Software regelgeving, rekenvoorschriften en normen toegankelijk via gebruiksvriendelijke software voor milieu, bouw en duurzaamheid. Op het gebied van gebouwmodellen (BIM) neemt BINK Software een leidende positie in. Samen met hun hoogwaardige software voor de bouw- en installatiebranche kunnen beide partijen hun klanten nog beter voorzien van passende oplossingen.
Alle activiteiten van DGMR Software en BINK Software zullen worden gebundeld in Den Haag. Door de IT-kennis en inhoudelijke kennis op de verschillende werkterreinen samen te brengen, ontstaat synergie in de ontwikkeling van softwareproducten. BINK Software zal onder eigen naam de markt blijven bedienen.
