Nieuwsplatform voor de installatiebranche

Terug naar overzicht

De vrienden van Challenge: Amstel Gold Race 2026

IT20260202 Leontienhuis Photobooth Challenge
24 en 25 september Cauberg, Limburgse heuvelland

De Vrienden van Challenge gaat op vrijdag 25 september een 100 kilometer lange route van de Amstel Gold Race in Zuid-Limburg fietsen. 

IT20260211 Vrienden van Challenge Amstel Goldrace 2026 webdetail

Initiatiefnemers Manon Veldkamp en Rick Bruins geven daarmee een vervolg aan de oproep die zij tijdens de VSK+E deden om betrokkenheid om te zetten in actie. Manon Veldkamp daagde Rick Bruins uit samen de legendarische Amstel Gold Race te fietsen en roepen collega’s en relaties op om mee te fietsen voor Het Leontienhuis. 
Het Leontienhuis biedt ondersteuning aan jongeren met een eetstoornis en hun gezinnen. Met de actie wordt geld ingezameld voor onder meer de ontwikkeling van een nieuw circulair clubhuis. De organisatie mikt op 150 deelnemers, met mogelijk ruimte voor uitbreiding. 

Ook interessant
 - Installatie Totaal
Renovatie & Transformatie
 - Installatie Totaal
De vrienden van Challenge: Amstel Gold Race 2026
 - Installatie Totaal
De vrienden van Challenge: Halve Marathon
 - Installatie Totaal
Light + Building
Gratis kaarten beschikbaar
 - Installatie Totaal
Solar Solutions
Gratis kaarten beschikbaar